Heri Haber

Şoför Esnafından Şehitlerimize Dua

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, terörle mücadelede şehit düşen asker ve emniyet görevlileri için mevlit okuttu.

Şoför Esnafından Şehitlerimize Dua
11 Mart 2018 - 22:25 'de eklendi.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, terörle mücadelede şehit düşen asker ve emniyet görevlileri için mevlit okuttu.

Kamyoncular Garajında düzenlenen programa, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç, Marangozlar Odası Başkanı ve ÇESOB Başkanvekili Ömer Latif Akdağ, Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası Başkanı Erol Bozkurt,  şoför ve nakliyeci esnafı ile çok sayıda vatandaş katıldı. Burada mevlit okutuldu, şehitler için dualar edildi. Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, vatan, Kur’an ve bayrak için şehit olanlara Allah’tan rahmet dileyerek, kahraman gazileri de bir kez daha saygı ve minnetle andıklarını söyledi.

Ulusal güvenliği korumak amacıyla gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nı desteklediklerini vurgulayan Tahsin Şahin, “Suriye’nin toprak bütünlüğüne, egemenliğine ve siyasi birliğine saygı gösterilmektedir. Dolayısıyla bu harekat, meşrudur ve uluslararası hukuka uygundur. Bu noktada, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ mensubu teröristlerin etkisiz hale getirilmesine yönelik devam eden kara ve hava operasyonlarında kahraman ordumuza başarılar diliyoruz” dedi.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ise Birlik olarak devletin arkasında olduklarını vurgulayarak, şunları söyledi: “Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, son darbeyle yok etmek ve tarihten silmek üzere hain planlarını ortaya koyanlar şunu iyi bilsinler ki; Türk milleti bugün 80 milyon tek yürek, kahraman Mehmetçikle birlikte, topyekûn Afrin’e yürümeye hazırdır. 80 milyon insan seve seve şehadet şerbetini içmeye hazırdır. Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden bu terör yapılanmalarına karşı kahraman güvenlik güçlerimizin zaferle dönmelerini Yüce Allah’tan niyaz ederiz.”

Mevlidin ardından vatandaşlara pide ve ayran ikram edildi.

ŞOFÖRLERDEN DESTEK AFİŞİ

Bu arada, Gıda Toptancılar Sitesi arkasında bulunan Kamyoncular Garajı ve Nakliyatçılar Sitesine üzerinde “Kalbimiz ve duamızla Mehmetçiğin yanındayız”, “Anasız babasız olunur ama vatansız olunmaz” ve “Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Mehmetçikle el ele” yazılı destek afişleri asıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Taşeron İşçilerin Mülakat Heyecanı

Su Satış Yerleri Denetlenecek

Çorum Belediyespor: 0 Tarsus İdman Yurdu: 0

Kapat