Heri Haber

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 06.11.2018 günü saat:24.00’ den 07.11.2018 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
08 Kasım 2018 - 9:59 'de eklendi.

Çorum’da 06.11.2018 günü saat:24.00’ den 07.11.2018 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:14.17 sıraları
  Mağdur : N.S.
  Şüpheli : M.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdura çarparak hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaraladığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:17.20 sıraları
  Şüpheli/Müşteki-1 : P.D.
  Şüpheli/Müşteki-2 : E.E.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki-1 sevk ve idaresindeki 19 BD … plaka sayılı araç ile şüpheli/müşteki-2’ inin sevk ve idaresinde bulunan 19 AH … plaka sayılı aracın çarpışması neticesinde tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaraladığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ak Kent Mah. Ankara Yolu Bulvarı
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:19.40 sıraları
Davacı : K.H.
Suçun Delilleri : Soruşturma Evrakı
  Mağdur : G.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde mağdur sevk ve idaresinde bulunan 19 AAC … plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek fabrika duvarına çarpması neticesinde hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Kale Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:22.30 sıraları
  Mağdur-1 : H.G.
  Mağdur-2 : Y.A.
  Mağdur-3 : E.A.
  Mağdur-4 : H.K.
  Şüpheli : S.G.

OLAYIN ÖZETİ                           :     Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresinde bulunan 19 BA … plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken fren yerine gaza basması sonucu kaldırıma çıkması üzerine meydana gelen kazada araç içerisinde bulunan oğlu ve arkadaşlarının hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları ve olayla ilgili davacı olmadıkları belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Fevzi Paşa Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:15.40 sıraları
  Mağdur : Y.K.
  Şüpheli : S.T.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde, şüpheli sevk ve idaresinde bulunan 18 DD 502 plaka sayılı aracı ile okul önünden geçtiği sırada okul taşıtı önünden birden hızı bir şekilde koşarak yola çıkan mağdura çarptığı, mağdurun yere düşmesi üzerine paniğe kapılan şüphelinin kaza yerinden uzaklaştığı, daha sonra şüphelinin polis merkezine geldiği, mağdurun kolunda kırık olduğu ve hayati tehlike kaydı ile Çoruma sevk edildiği, bu sebeple mağdur ve ailesinin ifadesinin alınamadığı belirtilmiş, şüpheliye aracıyla ilgili eksikliklerden gerekli cezai işlem uygulanmış, talimat gereği şüpheli 08.11.2018 günü mevcutlu gönderilmek üzere gözaltına alınmış olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

 

06Suçun Türü

: YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Güney Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:09.50 sıraları
  Mağdur : A.E.
  Şüpheli : İ.B.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki 19 HH … plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken yoldan karşıya geçmeye çalışan mağdura çarpması neticesinde mağdurun BTM ile giderilebilir şekilde yaralandığı, olayla ilgili mağdurun davacı olmadığı belirtilmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

07 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yazı Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:11.00 sıraları
  Mağdur : H.A.
  Şüpheli : A.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile yaya olan mağdura çarpması sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

08 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Güney Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.11.2018 günü saat:11.00 sıraları
  Mağdur : D.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu inşaatta kafasına tahta düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER