Heri Haber

Çalışma Prensiplerini Öğrendiler

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık programı öğretim görevlileri ve öğrencileri ziraat katılım bankasını ziyaret etti.

Çalışma Prensiplerini Öğrendiler
06 Aralık 2017 - 16:45 'de eklendi.

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık programı öğretim görevlileri ve öğrencileri Ziraat Katılım Bankasını ziyaret etti.

Sosyal Bilimler MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mustafa Ceylan, Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Recep Çakar, Öğretim Görevlisi Fevzi Diker ve bölüm öğrencileri, İslami bankacılığın önde gelen temsilcilerinden Ziraat Katılım Bankası’na sektör ziyareti gerçekleştirdi.

Oldukça sıcak bir ortamda misafirlerini ağırlayan Ziraat Katılım Bankası Müdürü Gökhan Esenyel; sektöre ilişkin orta vadeli hedeflerden bahsederek, sektörün diğer bankacılık sektöründen daha hızlı büyüme potansiyeline sahip olduğunu ve yeni ürün geliştirme konusunda çalışmalar yaptıklarına ifade etti.

Gökhan Esenyel, katılım bankalarının çalışma prensipleri ve bankanın operasyonel bölümlerinde yapılan çalışmalar konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri teknik gezi sırasında, katılım bankalarında çalışma olanakları, banka mülakatlarında karşılaşabilecekleri sorular ve sistemin işleyişi gibi merak ettikleri sorulara yanıt buldular.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zekeriya Işık ise reel sektör ile işbirliğini çok önemsediklerini bu sebeple de birçok teknik gezi ve söyleşi programladıklarını belirterek, teknik gezi isteklerini geri çevirmeyen Çorum Ziraat Katılım Bankası Müdürü Gökhan Esenyel’e teşekkür etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat