Heri Haber

Şoförler Odasından Ceylan’a Ziyaret

Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı meclisteki makamında ziyaret etti.

Şoförler Odasından Ceylan’a Ziyaret
12 Mart 2018 - 16:20 'de eklendi.

Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı meclisteki makamında ziyaret etti.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ile bazı Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ı makamında ziyaret eden Tahsin Şahin öncülüğündeki Şoförler ve Nakliyeciler Odası heyeti, daha sonra meclise giderek AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile görüştü.

Son derece sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, şoför ve nakliyeci esnafının her türlü sorunu ile yakından ilgilenen Çorum Milletvekili Ceylan’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Şahin, karşılaştıkları bazı sorunlara ilişkinde Çorum Milletvekili Ceylan’a bilgi verdi.

Çorum heyetini mecliste ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Ahmet Sami Ceylan ise halkın yararına hizmet veren her meslek grubunun yanında olduklarını dile getirdi.

Sivil toplum kuruluşlarının yasalarla düzenlenen görevler çerçevesinde üyelerinin memnuniyetlerini sağlayacak hizmetlerde bulunduklarını hatırlatan Ceylan, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın da kentin ticari, ekonomik ve sosyal gelişmesine katkı sağlayan önemli bir esnaf kuruluşu olduğunu ifade etti.

Ziyarette, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’e Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Aykaç, Ercan Sözlü, Hüseyin Coşgun, Metin Hodul ve İrfan Türkmen ile Denetim Kurulu Üyeleri Müslüm Çakır ve Ahmet Tola eşlik etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
‘Oyunun Genelinden Memnunum’

Mobilyacılar Fuarları Kaçırmıyor

Meclis Üyeleri İstişare Yaptı

Kapat