Heri Haber

Comtech Bilişim E-Dönüşüme Hazır

EDM Bilişim, Çorum’daki başvuru merkezi ofisini oluşturdu.

Comtech Bilişim E-Dönüşüme Hazır
17 Ekim 2019 - 14:33 'de eklendi.

EDM Bilişim, Çorum’daki başvuru merkezi ofisini oluşturdu.

Çorum’da bilgisayar ve teknoloji ve donanım alanında bilgisi ile sayılı firmalar arasında yer alan COMTECH Bilişimle çalışmaya karar verdi.

COMTECH BİLİŞİM, Çorum’da bilişim hizmetleri sektöründe Yazılım, donanım, e-dönüşüm, entegrasyon gibi farklı çözümler üreterek teknik destek hizmeti vermektedir. 7

E-dönüşüm alanında Türkiye’nin lider firması EDM bilişimin Çorum Yetkili Ana Bayisi olarak hizmet ofisini oluşturdu.

COMTECH Bilişim, E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye, E-Defter, E-Bilet, E-Müstahsil, E-SMM, E-Muhasebe, KEP(Kayıtlı Eposta) E-İmza, E-Bordro, E-Mutabakat, E-Beyanname, E-Yedekleme konularında “360 derece E-dönüşüm” hizmeti sağlayan Türkiye’nin lider E- dönüşüm firması EDM Bilişim’in sunmuş olduğu hizmetleri müşteri memnuniyeti ön planda olacak şekilde müşterilerine sunacak.

E-dönüşüm hizmetleri dahilinde E-imza ve Kep (Kayıtlı Eposta) teslimini ofiste veya müşteri yanında hemen teslim ederek hizmet kalitesini öne taşıdı.

Comtech Bilişim firma sahibi Erdoğan Biçici Ana Bayiliğini yürüttüğü e-dönüşüm ürün ve hizmetlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini verebilecek firmalar ve kişiler ile iş birliği yapmaya başladığını ve sınırlı sayıda verilecek olan bayilik için ilgilenenlerin iletişime geçmesi gerektiği bilgisini verdi.

Erdoğan Biçici , Seda Dal Biçici ve Duran Atak ile birlikte Teknik destek ve ürün tanıtım satışı konularında deyimli iş arkadaşları ile kaliteyi önemsediklerini ifade etti .

Comtech Bilişimin E-dönüşüm ve diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.corumbilgisayar.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Neden? EDM E-dönüşüm
Sizin programınıza uyar!
200+ Erp, muhasebe programı ve e-ticaret sistemleri ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programı içinden oluşturduğunuz faturalar, irsaliyeler, makbuzlar ve biletler otomatik olarak muhatabına gönderilir. Gelen faturalarınız ise ERP ve Muhasebe Programınızın cari ve stoklarına otomatik işlenir.

Hızlı kurulum ve eğitim yerli yerinde!
Siz, e-Dönüşüm için EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra gereken tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından eksiksiz yerine getirilir. Kayıtlı Elektronik Posta ve Elektronik İmza servisleri ve bu servislere dayalı verilen Elektronik Bordro, Ücret Pusulası ve Zaman Çizelgesi, Elektronik Mutabakat, Elektronik Tebligat, Elektronik İhtar hizmetleri için de tüm başvuru, aktivasyon, kurulum ve eğitim işlemleri EDM saha temsilciniz tarafından kendi yerinizde uygulanır.

Gerçek ücretlerle tanışın!
EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz! Kalan kontörünüz ay sonu ve yıl sonu gibi bahanelerle yanmaz, 5 yıl boyunca devreder. e-Fatura portal aktivasyonları ücretsizdir. ERP programınıza entegrasyon ücretini bir defa ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız. Kullanımınız boyunca kontör ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz!

Verileriniz emin ellerde!
e-Faturalarınız, e-İrsaliyeleriniz, e-Defterleriniz, e-Makbuzlarınız, e-Biletleriniz, bordrolarınız, ücret pusulalarınız, zaman çizelgeleriniz, tebligatlarınız, ihtarlarınız ve mutabakatlarınız EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 3 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Faturalarınıza dilediğiniz an çevrimiçi erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve PDF baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Rakipsiz, üstün özellikli, kullanıcıya dost!
EDM, Türkiye’nin tüm internet tarayıcıları ve yazılımlarıyla java bağımsız çalışabilen, Devlet Elektronik Yazışma Protokolü ile tam uyumlu olan ilk ve tek teknolojisine sahiptir. EDM hizmetleri; depo arşivi, süreç yönetimi, toplu fatura tekrarlama, tam metin arama, akıllı VKN kontrolü, tek platformdan tüm bağlı mükellefleri/servisleri yönetme, grup şirket ve şube yönetimi gibi yüzlerce yeteneği ile üstün özellikli ve kullanıcı dostudur.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER