Heri Haber

Veteranların Maçları Hafta Sonu Oynandı

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Grubu 8. hafta maçları hafta sonunda oynandı.

Veteranların Maçları Hafta Sonu Oynandı
13 Mart 2018 - 9:33 'de eklendi.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Grubu 8. hafta maçları hafta sonunda oynandı.

FUTBOLA 5 DAKİKA OKUMA MOLASI VERDİLER

Türkiye Master ve Veteran Futbol Ligi Orta Karadeniz Grubu’nda Samsun Metro Veteran ile Çorum Veteranlar arasında oynanan maçta 5 dakika ara verilerek iki takım oyuncuları kitap okudular.

Samsun Valiliğinin başlattığı “Samsun için okuma vakti” kampanyasınaTürkiye Master ve Veteran Futbol Ligi’nde mücadele eden her iki ekibin oyuncuları ve maçın hakemleride destek vererek kitap okuma bilincinin gelişmesi için kampanyayı desteklediler.

SAMSUN METRO VETERANLAR ÇORUM VETERANLAR

Grubun lideri ile en yakın takipçisini karşı karşıya getiren maç Samsun’da oynandı. Cumartesi günü saat 12’de başlayan karşılaşma Dereler Suniçim Sahasında oynandı. Gol düellosu şeklinde geçen karşılaşmanın ilk yarısını Samsun Metro Veteranlar 3-1 önde kapadı. Karşılıklı goller ikinci yarıda da devam etti. 5-3 ev sahibi takımın üstünlüğü ile biten karşılaşmanın gollerini Samsun Metro adına Celil Sağır(3) ve Mehmet Nas(2) atarken konuk Çorum Veteranlar takımının gollerini ise Deniz (2) ve Hasan Olgun attılar. Aldığı galibiyetle zirvede ki yerini sağlamlaştıran Samsun Metro Veteranlar puanını 20’ye çıkarırken Çorum Veteranlar ise 15 puanda kaldı.

BAFRA VETERANLAR SİNOP TERSANESPOR

Grupta üçüncü sırada bulunan Bafra Veteranlar ile dördüncü sırada bulunan Sinop Tersanespor karşılaşması Bafra’da oynandı. Bafra Suniçim sahasında ki karşılaşma pazar günü saat 15.30’da başladı. Her iki yarıda atılan gollerle maç 4-4 sonuçlandı. Konuk Sinop Tersanespor maçın sonlarında üstünlüğünü koruyamayınca Bafra Veteranlar takımının maçın sonlarında ki baskısı ile beraberlik golü geldi ve maç 4-4 berabere bitti. Bu sonuçla Bafra Veteranlar puanını 15’e yükseltirken Sinop Tersanespor ise puanını 8’e yükseltti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
‘Sungurlu’da Derelerin Islahı Sürüyor’

Çorum’da Bugün Vefat Edenler

Çorum’da Asayiş Olayları

Kapat