Heri Haber

Tribünlerde Küfüre Yer Olmayacak

Çorum Belediyespor futbol takımı, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Arsin maçının hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale maçla devam etti.

Tribünlerde Küfüre Yer Olmayacak
12 Ekim 2017 - 17:10 'de eklendi.

Çorum Belediyespor futbol takımı, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Arsin maçının hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale maçla devam etti.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yapılan çift kale maç 11.00’de başladı. Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün de izlediği çift kale maçta Mavi takım Ramazan, Yakup (Mehmet Zahid(, Akın (Erhan), Abdullah, Doğukan, Emre, Özgür (Selim), Doğancan, Yasin (Taner), Abuzer (Muhammet Zahid) Salim tertibiyle mücadele ederken, Kırmızı takım ise Onur, Mehmet Zahid, Erhan, Batuhan, İzzet (Burak), Taner, Mert, Selim, Murat, Haktan (Kıvanç), Muhammed Enes tertibiyle mücadele etti.

Az sayıda taraftarın da izlediği çift kale maçta futbolcuların son derece hırslı ve mücadeleci oldukları gözlendi.

Teknik direktör Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan çift kale maçı Mavi takım Salim (2), Enes (2) ve Abuzer’in penaltıdan attığı gollerle 5-3 kazanan taraf oldu. Kırmızı takımın gollerini ise Murat Hacıoğlu, Mert ve Taner kaydetti. Takım, Arsinspor maçının hazırlıklarını yarın da öğleden sonra yapacağı antrenmanla sürdürecek.

KÜFÜRE GEÇİT VERMEYİN
Kulüp Başkanı Zeki Gül, taraftar gurubu liderlerinden kendi sahamızda oynanılan maçlarda küfüre engel olmalarını istedi.

Bu yapılan çift kale maçı izleyen Kulüp Başkanı Gül, taraftar gurubu liderleriyle bir araya gelerek, tribünde küfür istemediklerini dile getirdi.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 11.00’de başlayan çift kale maç öncesi tribün liderleriyle bir araya gelen Gül, “ Artık tribünlerde küfür istemiyoruz. Birçok deplasmanda taraftarlar takımlarının mağlup olmasına karşın soyunma odasına alkışlarla uğurluyor. Ne yazık ki, bizim takım galipken bile futbolcularımıza küfür edenler var. Bu tip insanları aranızda barındırmayın. Biz temiz tribün ve takımımıza maçın skoru ne olursa olsun destek istiyoruz” diye konuştu.

ŞAHİN AĞIZLARI TATLANDIRDI
Şoförler Odası Başkanı Tahsin Şahin, bugün yapılan çift kale maç sonrası takıma tatlı ikramında bulundu. Saat 11.00’de başlayan çift kale maçı baştan sona izleyen Şahin, teknik heyet ve futbolculara başarı dileklerinde bulunurken, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da her konuda takıma destek olacağının sözünü verdi.

Şahin ayrıca, tüm şehrin bu takıma sahip çıkmasını dile getirerek, Arsin maçında herkesin tribünlerdeki yerini alması gerektiğinin de altını çizdi.

ALİ USTA’DAN KÜNEFE ŞOVU SÖZÜ
Meşhur Diyarbakır Ali Usta Baklava sahibi Ali Atalay da bugün takıma tatlı ikram edenler arasında yer aldı. Takımın yaptığı çift kale maç sonrası teknik heyet ve futbolculara tatlı ikramında bulundu.

Bununla da yetinmeyen Atalay, Arsin maçında alınacak galibiyet sonrası künefe şovu yapacağını söyledi. Atalay, ayrıca lig sonuna kadar alınacak galibiyetler sonrasında da takıma tatlı ikramını sürdüreceğini ifade etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat