Heri Haber

Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta edecek olan Çorum Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor
16 Temmuz 2017 - 16:39 'de eklendi.

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta edecek olan Çorum Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Dünü çift antrenmanla geçiren takım, bugünü tek antrenmanla geçirecek. Dün günün ilk çalışmasını sabah 07.30’da yapan Belediyespor, akşam da saat 17.30’da yaptığı antrenmanla günü tamamladı.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan antrenmanlarda tüm futbolcular hazır bulundu. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanların ilk bölümü kondisyon ağırlıklı çalışma geçerken, son bölümde ise yarı sahada taktik çalışmalar yapıldı. Takım, bugünün tek antrenmanını ise saat 17.30’da Nazmi Avluca Sahası’nda yapacak.

SEÇMELER SONA ERDİ
U17 ve U19 takımlarında forma giyen futbolcular ile amatör takımlarda forma giyen futbolculara yönelik yapılan seçmeler sona erdi. Yapılan seçmeler sonrasında göze giren futbolcular Teknik Direktör Yusuf Tokuş’un vereceği rapor doğrultusunda kamp kadrosuna dâhil edilebilecekler.

ASKF YÖNETİMİNDEN ZİYARET
İlimiz Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) yöneticileri, dün akşam yapılan antrenmanı ziyaret ettiler.

Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanı izlemek üzere gelen ASKF Genel Başkanı Sefer Kurtaran ile yönetim kurulu üyeleri Halil Öztürk, Ahmet Aylar ve Mehmet Arduç yöneticilerden takım hakkında bilgiler aldılar. Basın Sözcüsü Mustafa Altunkaya, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, şehrin tamamından destek istediklerini de sözlerine ekledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat