Heri Haber

‘Galibiyete Yakın Taraf Bizdik’

Çorum Belediyespor Futbol Takımı Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Düzyurt maçından galibiyete yakın taraf olduklarını söyledi.

‘Galibiyete Yakın Taraf Bizdik’
04 Aralık 2017 - 12:52 'de eklendi.

Çorum Belediyespor Futbol Takımı Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Düzyurt maçından galibiyete yakın taraf olduklarını söyledi.

İyi hazırlandıkları maçta üstün olan taraf olmalarına rağmen yakaladıkları pozisyonları değerlendiremediklerini dile getiren Tokuş, “ Bu maça da çok iyi hazırlandık. Etkili de başladık. Sağlı sollu ataklarla sürekli olarak rakip kalede gol arayan taraf olduk. Ancak istediğimiz gol vuruşlarını bir türlü yapamadık. Bununla birlikte geçtiğimiz hafta Cizre deplasmanında aleyhimize verilen pozisyonun aynısını hakem bu sefer lehimize vermedi. Neden vermezler anlam veremiyoruz. Bunları da bahane olarak söylemiyoruz. Her şey herkesin gözünün önünde olup bitiyor. İkinci yarıya da etkili başlayan taraf olduk. Ancak gördüğümüz kırmızı kart sonrasında da aynı futbolla devam ettik. Yediğimiz golden sonra bile pozisyonlar ürettik. Skora dengeyi getirdik, ama devamı gelmediği için üzgünüz. Her şeye rağmen futbolcularımın ortaya koydukları performans gerçekten çok iyiydi. Yeter ki, böyle devam edelim kayıp ettiğimiz puanların telafisi çok kolay olacaktır diye düşünüyorum. Skor olarak istediğimiz alamasak bile futbol olarak çok iyi yerdeyiz. Bu da bizim geleceğimize olumlu bakmamıza neden oluyor. Gelinen noktada bu maçta diğer maçlar gibi geride kaldı. Artık deplasmanda oynayacağımız Kızılcabölük maçını düşünmek zorundayız. Yapacağımız antrenmanlarda bu maça konsantre olup yolumuza devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat