Heri Haber

‘Devamını Getirmek İstiyoruz’

Çorum Belediyespor futbol takımı Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, deplasmanda oynadıkları Tekirdağ maçından 3 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

‘Devamını Getirmek İstiyoruz’
28 Eylül 2017 - 21:07 'de eklendi.

Çorum Belediyespor futbol takımı Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, deplasmanda oynadıkları Tekirdağ maçından 3 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, Tekirdağ karşısında bekledikleri ve istedikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Geride kalan 5 haftalık süreçte 3 beraberlikleri olduğunu ve bu maçlara ayrılabilecekleri maçlar olduğuna dikkat çekti.

Tekirdağ deplasmanında oyuna çok iyi başladıklarını ifade eden Tokuş, “ Geride kalan 5 haftada 3 beraberliğimiz var. Bakıldığı zaman bu maçları da kazanabilirdik. Ancak farklı nedenlerden dolayı 3 puanla ayrılamadık. Deplasmanda oynadığımız Tekirdağ maçını kazanmak istiyorduk. Oyuna çok iyi başladık ve attığımız gollerle ilk yarıyı 3-0 önde kapattık. İkini yarıya da aynı şekilde başladık. Deplasmanda galip bir takımın ne yapması gerekiyorsa öyle oynadık. Rakibin yaptığı hataları iyi değerlendirdik. Rakip hakkında elde ettiğimiz bilgilere iyi çalıştık. Orta sahası iyi ve kanatları hızlı bir takım olduğunu biliyorduk. Ona göre oynadık. Abuzer’in mutlak verilmeyen bir penaltısı var. Maçı izleyen herkes bizimle aynı kanıya varacaktır. Bununla birlikte yine verilmeyen bir golümüz var. Hakem hataları maalesef her haçta oluyor. Artık buna yapacak bir şeyimiz yok. Bunu da aşmak zorunda olduğumuzu bilip ona göre oynayacağız. Neticede deplasmandan 3 puanla döndük. Ancak lig 1 galibiyetle lig bitmiyor. Şimdi önümüzde Karaköprü maçımız var. Onlarda haftayı 4-0 gibi net bir skorla kapatmış iyi bir takım. İyi ve mücadeleci bir takımla oynayacağız. Ancak biz bu maçı kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Kendi sahamızda oynadığımız 2 maçtan da 1 puanla ayrılmak zorunda kaldık. Bu maçla birlikte iç sahada 3 puanla tanışmak istiyoruz. Bunun için de sahada elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayretinde olacağız” diye konuştu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER