Heri Haber

Çorum Belediyespor Tam Gaz

Çorum Belediyespor futbol takımı, yeni sezon hazırlıklarına günde çift antrenmanla devam ediyor.

Çorum Belediyespor Tam Gaz
14 Temmuz 2017 - 12:36 'de eklendi.

Çorum Belediyespor futbol takımı, yeni sezon hazırlıklarına günde çift antrenmanla devam ediyor.

10 Temmuz’dan bu yana yaptığı çalışmalarla yeni sezona hazırlanan takımımız, bugünü de çift antrenmanla tamamlayacak. Günün ilk çalışmasını sabah saat 07.30’da Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapan takımımızın antrenmanında tüm futbolcular hazır bulundu. Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan antrenman ısınma hareketlerinin ardından yapılan kondisyon ve yarı sahada taktik çalışmayla sona erdi. Takımımız, akşam saat 17.30’da yapacağı son antrenmanla günü tamamlayacak. Bu antrenmanın ardından ise amatör takımlardan gelecek futbolculara yönelik seçme yapılacak.


HATALI PAS İSTEMİYORUM
Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş, bugün yapılan antrenmanda futbolcularını pas hatası yapmamaları konusunda uyardı. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanın son bölümünde takımımıza yarı sahada taktik çalışması yaptıran Tokuş, zaman zaman futbolcularını uyararak, “ Pas yüzdemiz en üst düzeyde olmalı. Top ne kadar bizde kalırsa oyuna o kadar hakim oluruz. Bu nedenle pas hatasını en aza indirmek zorundayız” diye konuştu.
SEÇMELER BUGÜN SONA ERİYOR
Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan seçmeler bugün sona erecek. Dün U17 ve U19 takımımızın katıldığı seçmelerin ardından bugün de amatör takımlarda forma giyen genç futbolculara yönelik seçmeler yapılacak. Bugün yapılacak olan seçmeler sonrasında Teknik Direktörümüzün vereceği rapor doğrultusunda 1 Ağustos’ta başlayacak olan Kızılcahamam kampına katılacak isimler belli olacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat