Heri Haber

Aureio ve Özcan’a Sevgi Seli

Çorum Belediyespor Teknik Ditektörü Mehmet Aurelio, İstanbul deplasmanında adeta sevgi seli yaşadı.

Aureio ve Özcan’a Sevgi Seli
08 Ekim 2018 - 14:47 'de eklendi.

Çorum Belediyespor Teknik Ditektörü Mehmet Aurelio, İstanbul deplasmanında adeta sevgi seli yaşadı.

Takımın başında ilk deplasmanına Halide Edip Adıvarspor maçıyla çıkan tecrübeli teknik adama, İstanbul’dan maçı izlemeye gelen taraftarlar çiceklerle karşılarken,yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

Stad’a adım attığın andan itibaren taraftların yoğun ilgisiyle karşılan Aurelio, kimseyi kırmayarak bol bol selfie çekindi. Maç öncesi tribünlerin de büyük desteğini alan Mehmet Aurelio, sevgi gösterilerini de kayıtsız kalmadı.

ÖZCAN’A YOĞUN İLGİ
Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, İstanbul deplasmanında taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Esenler Stadı’nda oynanan karşılaşmayı 2. Başkan Mustafa Şeker, Başkan Yardımcıları Hamit Işık ve Mustafa Altunkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Engin Erol ile birlikte izleyen Özcan, maç öncesi ve sonrasında taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Çorum ve İstabul’dan maçı izlemeye gelen yaklaşık 600 kadar taraftarın ilgisine kayıtsız kalmayan Kulüp Başkanı Fatih Özcan, maç öncesinde tirbünlere giderek gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Maç boyunca heyecanlı olduğu gözlenen Özcan, 1-1 berabere biten maç sonunda da soyunma odasına inerek, ortaya koydukları mücadeleden ötürü futbolcularını tebrik etti. 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER