Heri Haber

Altyapıdan Futbolcu Seçildi

Çorum Belediyespor altyapısımda forma giyen futbolcular teknik heyet ve yöneticilerin de izlediği seçmelerde boy gösterdi.

Altyapıdan Futbolcu Seçildi
12 Temmuz 2017 - 8:15 'de eklendi.

Çorum Belediyespor altyapısımda forma giyen futbolcular teknik heyet ve yöneticilerin de izlediği seçmelerde boy gösterdi.

Seçmeleri Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü de bir süre izledi.

ONURSAL BAŞKANI GENÇLERİ İZLEDİ
Kulübün altyapısında forma giyen futbolcular bugün yapılan seçmelerde teknik heyetin gözüne girmek adına ter döktüler. A takımının antrenmanının ardından yapılan seçmelere U17 ve U19 takımlarında forma giyen futbolcularla bazı dışarıdan gelen isimler de katıldı.

Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan seçmeleri Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü ile Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Zeki Gül, yöneticilerden Ömer Balaban, Mustafa Altunkaya ve Sinan Özdilli de izledi.

Seçmeler öncesi teknik direktör Yusuf Tokuş ile bir araya gelen Külcü, takım hakkında bilgiler aldı.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER
Bugün yapılan seçmeleri izleyen Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü ile Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, sahadan ayrılmadan önce kısa bir paslaşma yaptılar.

Külcü ve Balaban, futboldaki hünerlerini sergiledikten sonra sahadan birlikte ayrıldı.

SİZLERİ KAZANMAK İSTİYORUZ
Teknik Direktör Yusuf Tokuş, bugün yapılan seçmeler sonrasında genç futbolcular kısa bir konuşma yaptı.

Amaçlarının a takıma futbolcu kazandırabilmek olduğunun altını çizen Tokuş, “ Bizim tek amacımız sizlerin ilerleyen yıllarda iyi yerlere gelebilmeniz. Gönül ister ki, her birinizi istediğiniz yerlere getirelim. İnşallah hepiniz bir gün hedefinize varmış olursunuz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey çalışmak” diye konuştu.

Tokuş ayrıca, seçmelerin birkaç gün daha süreceğini ifade ederek, “Seçmelere önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Buradaki amacımız kabiliyetli gençlerimizi takımıza katmak. Kadromuzda olmasını istediğimiz gençler olursa bunu ilerleyen haftalarda kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat