Heri Haber

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 09 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
09 Temmuz 2019 - 8:52 'de eklendi.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 09 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Temmuz 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Eskiekin Köyü mevkiinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.K. (1986-E) isimli şahsın sera üzerindeki naylonları düzeltmek için çıktığı bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlikle sırt üstüne düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
08 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Çayyaka köyünde R.A. (1950-E) isimli şahıs tarlada su tankerini traktörünün arkasına takmaya çalıştığı esnada su tankerinin okunun elinden kayarak elinin üzerine düşmesi sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahsın Kızılırmak Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik için Çorum Devlet Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA KAZAEN YARALANMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çayyaka köyünde E.A. (2000-E) isimli şahıs evinin avlusunda bulunan demir kapıyı açtığı esnada sabitleme demirinin takılı kalması sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahsın Kızılırmak Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Sungurlu-Kızılırmak karayolu Çadırhöyük köyü mevkiinde, Sungurlu istikametinden Kızılırmak istikametine seyir halinde olan Ş.A.(1970-K) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafındaki tarlaya takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Kızılırmak Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

 İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 17.00 sıralarında İskilip-Karaağaç Devlet karayolu Karaağaç köyü mevkiinde, Karaağaç köyü merkezine seyir halinde olan M.E.Ş. (1990-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken virajlı bölgeye hızlı girmesi sonucu şarampole düşmüştür. Tekrar yola çıktığında dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yol kenarında yaya olarak yürüyen K.C. (1943-E) isimli şahsa çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde yaralanan şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Tosya Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 20.40 sıralarında Çorum İskilip karayolu Danaderesi mevkiinde, Çorum istikametinden İskilip istikametine seyir halinde olan M. Y. (1976-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken almış olduğu alkolün etkisi ile direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya düşmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araçta yolcu olarak bulunan M.E. (1944-E) ve G.O. (1993-K) isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER