Heri Haber

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 15 Nisan 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
15 Nisan 2019 - 8:57 'de eklendi.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 15 Nisan 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇE’DE ZEHİRLENME
11 Nisan 2019 günü saat.20.00 sıralarında Yoğunpelit Köyünden İ.E. (1993-E) isimli şahıs dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle plastik şişenin içerisinde bulunan çamaşır suyunu içmesi sonucu zehirlendi. Şahıs sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
12 Nisan 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Kınıkdeliler köyünden N.C. (1955-E) isimli şahıs kendisine ait asmayı budadığı sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
12 Nisan 2019 günü saat: 16.30 sıralarında İkipınar köyü mevkiinde O.Y. (1966-E) isimli şahıs kullandığı kepçeyi tırın dorsesinin üzerinden indirdiği sırada kepçenin kayarak devrilmesi sonucu O.Y. hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
12 Nisan 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan U.E. (1995-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada spiral makinesine takılı taşın parçalanarak eline çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

İSKİLİP’TE KAYBOLMA(KAYIP ŞAHIS)
14 Nisan 2019 günü saat: 21.00 sıralarında Çomu Köyünde ikamet eden A.A. (1971-E) isimli şahsın komutanlığımıza müracaatında; Kızı S.A. (1993-K) isimli şahsın 12.04.2019 günü saat:09.00’da açıköğretim sınavı için evden ayrıldığını ve iki gündür kendisinden haber alamadığını beyan ederek müracaatta bulundu.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
12 Nisan 2019 günü saat: 07.30 sıralarında N.İ. (1993-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Karacaören köyü istikametinden Çorum istikametine seyir halindeyken Serpin köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Özel Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
12 Nisan 2019 günü saat: 16.30 sıralarında S.C. (1946-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Çorum istikametinden İskilip istikametine seyir halindeyken Cerit köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçta yolcu olarak bulunan N.B. ve A.C. isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.Yaralılar sevk edildikleri Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER