Heri Haber Çorum

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 21 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
30 views
21 Kasım 2019 - 9:00

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 21 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
20.11.2019 günü saat 1330 sıralarında Çorum Merkez Pınar çay köyü mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde isçi olarak çalışan E. G(1998-K), is yerinde çalışırken bir elinde bulunan makas ile bez kestiği esnada dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu makası eline batırması neticesinde yaralandı.

Şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.Yaralının hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
20.1 1.2019 günü saat 14:30 sıralarında Çorum Merkez Pınar çay köyü mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde isçi olarak çalışan A. Ş(1982-E), is yerinde çalışırken bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu demir parçalarını sağ eline düşürmesi neticesinde yaralandı.

Şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Yaralının hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

MECİTÖZÜ İLÇEDE YÜKSEKTEN DÜŞME
20.11.2019 Günü saat 14:00 sıralarında Kışlacık Köyünde ikamet eden ö. Y (1956-E) aynı köyden komşusunun çatı tamiri ve bakımına yardım ettiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yaklaşık 3 metre yükseklikten düşmesi sonucu yaralandı.

Hayati Tehlikesinin olmadığı, basit tıbbi müdahale ile giderilecek şekilde yaralandığı ve taburcu edildi. Yaralının hafif olarak yaralandığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

BOĞAZKALE’DE DİĞER KAZALAR
20.112019 Günü saat: 10.00 sıralarında Yekbas Köyünden M. T(2007-E) bahçede bulunan su motorunu depolarına kaldırmak istediği esnada ayağının kayması ve su motorunun sağ elinin üstüne düşmesi sonucu sağ el serçe parmağından yaralandı.

Hayati tehlikesinin bulunmadığı, Hastanede yapılan müdahale sonrası taburcu edildi.

SUNGURLU’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
20.1 1.2019 günü saat 20:00 sıralarında Deniz Köyünden A.E.S.(2005-E), harman alanında bulunan pancar yığınının üzerinde oyun oynadığı esnada, bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu ayağı kayarak 1.5 metre yükseklikten toprak zemine düşerek yaralandı.

Şahıs kendi imkanları ile Sungurlu Devlet Hastanesine getirilerek tedavi olmuş ve burada yapılan tedavisine müteakip Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Yaralının hayati tehlikesi bulunmaktadır.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016