escort bayan

Heri Haber Çorum

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 20 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
65 views
20 Kasım 2019 - 8:42

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 20 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 09.00 sıraiarında Çomu köyünde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.A.(1984-E) iş yerinde çalıştığı esnada kömür parçalarının sol eline düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

BAYAT’TA YÜKSEKTEN DÜŞME
19 Kasım 2019 günü saat: 10.30 sıralarında Yukarıemirhalil köyünde ikamet eden B.O.(2000-E) isimli şahıs komşusunun evinin çatısını onardığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık (10) metre yükseklikten aşağı düşerek hayat tehlikesi olacak şekilde yaralandı.

Yaralı, Bayat Devlet Hastanesine sevk edilmiş ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla OYi Timi tarafından olay yerinde gerekli incelemeler ve otopsi işlemleri yapıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 08.00 sıralarında Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan H.F R.(2001-E) isimli şahıs işyerinde boyama bölümünde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol elini demire sıkıştırması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 1 1.20 sıralarında Oroanize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren Erdemli Makine isimli iş yerinde işçi olarak çalışan BH (1994-E) isimli şahıs iş yerinde kazan bölümünde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle çekiçle sağ el başparmağına vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 14.15 sıralarında Pınarçay mevkii Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan D.K. (1981-E) isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu tahta parçasının üzerine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (2 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 13.40 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesi mevkiinde, Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan V.Ö.(1993-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil, aynı yönde seyir halinde olan T.K.(1989-E) isimli şahıs yönetimindeki araçla çarpışmaları sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada, araçta yolcu olarak bulunan M.A(1991-E) ve MSB. (1979-E) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (5 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 18.15 sıralarında D-100 Karayolu üzerinde Kayadibi mevkiinde NB.(1974-E) isimli şahıs yönetimindeki araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek orta refüje çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada, araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan Ş.B.(1974-E), B.B-(2000-K), B.B.(2007-E) ve Ş.K.(1978-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (2 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 19.50 sıralarında Çorum-Uğurludağ karayolu üzerinde Kumçelteği köyü mevkiinde Ö.K.(1979-E) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı otomobil Uğurludağ ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde önüne domuza çarpması sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada, araçta yolcu olarak bulunan S.K.(1985-K) ve M.T.K. (2017-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016