Heri Haber

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 14 Mart 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
14 Mart 2019 - 8:40 'de eklendi.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 14 Mart 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
12 Mart 2019 günü saat: 21.00 sıralarında Çorum İskilip Çomu köyünde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan R. Y. (1989-E) isimli şahıs yeraltında çalıştığı esnada tavandan düşen kömür parçasının sol ayak bileğine çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

ALACA’DA ZEHİRLENME
13 Mart 2019 günü saat: 1 1 .20 sıralarında Onbaşılar köyünden A. K.(1971-E) isimli şahıs kendisine ait araziye tarım ilacı attığı sırada, araziye attığı tarım ilacının yüzüne gelmesi sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde zehirlenmiştir.

Zehirlenen şahıs sevk edildiği Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

UĞURLUDAĞ’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
13 Mart 2019 günü saat: 14.15 sıralarında Resuloğlu köyünden İ.Ç.(1953-E) isimli şahıs kendjsjne ait arazide traktörün kasasında gübre çuvallarıyla uğraştığı sırada dengesini kaybederek toprak zemine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Kızılırmak Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

ALACA’DA KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)
12 Mart 2019 günü saat: 22.30 sıralarında Yenice köyünden H. E. isimli şahıs Jandarma 156 ihbar hattını arayarak, N. Ö. isimli şahıs, 12 Mart 2019 günü saat 16.00 sıralarında arkadaşları ile birlikte Alaca ilçesi Yenice Köyü Koçhisar Barajı mevkiinde alkol aldıkları sırada . . plakalı otomobili ile bölgeden ayrıldığı ve kendisinden bir daha haber alamadıklarını beyanla müracaatta bulundu.

13.03.2019 günü saat:08.00’da Çorum il J.K.Iığı, Alaca ilçe J.K.Iığı ve Çorum AFAD Ekipleri arama faaliyetine başladığı, havanın kararmasıyla birlikte 13.03.2019 günü saat:20.00’da arama faaliyetine ara verilmiştir.

Çorum il J.K.Iığı, Alaca ilçe J.K.Iığı, Çorum AFAD Ekipleri ve JÖAK’tan (1) Sualtı Arama Kurtarma Timi ile birlikte arama çalışmalarına 14.03.2019 tarihinde devam edilecektir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
13 Mart 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Y. A,(1960-E) isimli şahıs yönetimindeki araç (transit) ile Çorum istikametinden Ortaköy istikametine seyir halinde iken Tolamehmet köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı istikamete seyir halinde bulunan F. G.(1981-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobile çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüleri ve araçta yolcu olarak bulunan H.G.(1983-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME 
13 Mart 2019 günü saat: 13.30 sıralarında Ş. U.(1976-E) isimli şahıs yönetimindeki kamyonet ile Çorum istikametinden Yoğunpelit köyü istikametine seyir halinde iken Yoğunpelit köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana geldi. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan S. A.(1969-E) hayati tehlikeleri olacak şekilde yaralanmışlardır.

Yaralılar sevk edildikleri Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME
14 Mart 2019 günü saat: 01.45 sıralarında R. Ş.(1972-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Amasya istikametinden Çorum istikametine seyir halinde iken Köseeyüp köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı istikamete seyir halinde bulunan M. Y.(1968-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile kafa kafaya çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü M. Y. olay yerinde hayatını kaybettiği, araç sürücüsü R. Ş. ve araçta yolcu olarak bulunan K. K.(1977-E) ve Z. O.(1978-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile OY i Timi tarafından gerekli incelemeler yapılarak tahkikata başlatıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
13 Mart 2019 günü saat: 23.50 sıralarında D. ö(1956-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Alaca istikametinden Çekerek istikametine seyir halinde iken Çopraşık köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan N. A.(1958-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olacak şekilde yaralanmışlardır.

Yaralılar sevk edildikleri Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
sanalbasin.com üyesidir
İLGİLİ HABERLER