Heri Haber Çorum

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 13 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
16 views
13 Kasım 2019 - 9:25

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 13 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

ORTAKÖY’DE DİĞER KAZALAR
12 Kasım 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Aşdağul Köyünde bulunan Ortaokulunda öğrenim gören K.U. (2007-E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu parmağını okulun kapısına sıkıştırması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

OĞUZLAR KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
12 Kasım 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Kayı Köyünde M.K. (1974-E) isimli şahsa ait tek katlı evin çatısında bulunan elektrik kablosundaki elektrik kaçağından dolayı yangın olayı meydana geldi.

Çıkan yangında evin sadece çatı kısmı tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmiştir. Yangın Oğuzlar itfaiye ekipleri ve vatandaşlar tarafından müdahale ederek tamamen söndürüldü.

Yangın esnasında evde kimsenin olmadığı ve herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın olmadığı, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME(1 ölü- 4 Yaralı)
12 Kasım 2019 günü saat: 15.45 sıralarında Yörüklü köyü mevkiinde AY. (1961 -E) yönetimindeki araç ile Yörüklü köyü istikametinden Karaçay Köyü istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiği esnada bir anlık dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan H. Y. (1939-E), F. Y. (1968-K) ve H.Y.(1979-K) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. G. Y. (1975-K) ise hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmış sevk edildiği Çorum Erol Oiçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA(1 Yaralı )
12 Kasım 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Dutköy köyü mevkiinde Y.3 (1972-E) yönetimindeki araç ile İskilip ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiği esnada aracın önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaptığı esnada direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016