Heri Haber Çorum

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 11 Kasım 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
31 views
11 Kasım 2019 - 9:34

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 11 Kasım 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
07 Kasım 2019 günü saat. 2230 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş yerinde işçi olarak çalışan M.Ç. (1972-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada sol ayağına çivi batması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.

SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat. 10 00 sıralarında köyünde inşaat işçisi olarak çalışan K. K (1981-E) isimli şahsın 4 metre yükseklikten düşerek hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs Sungurlu devlet hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE YÜKSEKTEN DÜŞME
08 Kasım 2019 günü saat. 15 00 sıralarında Karacaören köyünde B.K. (1959-E) isimli şahıs ailesi ile piknik yapmak için gittiği yerde çıktığı ağaçtan düşerek hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE KAYIP EŞYA VE MAL
O8 Kasım 2019 günü saat -06 30 sıralarında Yukarıörenseki köyünde ikamet eden Ş.G. (1976-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta Kendisine ait traktörünün trafik tescil belgesinin kayıp olduğunu, aramalarına rağmen bulamadığını beyan etti.

MERKEZ İLÇE’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
08 Kasım 2013 günü saat: 12 00 sıralarında köyünde bulunan ilköğretim okulunda sivil olarak çalışan işçi çatı katına çalıştığı esnada çatıdan düşerek hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
08 Kasım 2019 günü saat 13.00 sıralarında Abdalata köyünde ikamet eden M.B.(1989-E) isimli şahıs evinin önünde hızar motoru ile çalıştığı esnada dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu yüz bölgesinden hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Erol Olçok Eğitim Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
03 Kasım 2019 günü saat 13 30 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan B.Ş.(1999-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada elinde bulunan kalıpları ayağına düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yanalı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat. 13 00 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organze Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada ayağını burkması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat 13 45 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çatışan E.K- (1998-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada elinde bulunan kalıpları elinin üzerine düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE DİĞER KAZALAR
08 Kasını 2019 günü saat• 14 00 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bolgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan S K. (1986-K) paketleme makinasını ıslak bez ile sildiği esnada elektrik akımına kapılarak hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
03 Kasım 2013 günü saat: 23 30 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren işçi olarak çalışan S,K. (1987-E) iş yerinde çalıştığı esnada dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu ayağını demire vurması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şeklide yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat: 17 10 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan AÇ. (1986-E) tavuklara yem verdiği esnada ayağının kayması sonucu yere düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk. edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE KAZAEN YANGIN ( DOĞAL NEDENLERLE)
09 Kasını 2019 günü saat 07.00 sıralarında Kınık köyü mevkiinde bulunan bir iş yerinin deposunda elektrik kontağından çıkan yangında depoda bulunan bir miktar mangal kömürü ile (1) adet kömür eleme motoru yanarak zarar gördü.

Yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmadığı ve  Çorum itfaiye ekibi tarafından yangına müdahale edilerek yangın tamamen söndürüldü.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
09 Kasım 2019 günü saat. 127 30 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan H.İ T. (1979-E) boyama bölümünde çalıştığı esnada taş kalıpları raflara yerleştirirken ayağının kayması sonucu yere düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat. 09 30 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan F. T. (1987-E) iş yerinde çalıştığı esnada kömür parçasının ayağına düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
08 Kasım 2019 günü saat: 09.30 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan M B. (1980-E) iş yerinde çalıştığı esnada iki tahta arasına elini sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Osmancık Devlet Hastanesinde tedavisinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SUNGURLU’DA KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)
10 Kasım 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çayan köyünde ikamet eden E A. isimli şahıs karakola yaptığı müracaat, kızı olan E A. (2002-K) nin evde kimsenin olmadığı bir zamanda kimliğini alarak evden ayrılmış olduğunu ve siyah renkli plakası bilinmeyen Renault Kango marka tipi bir araçla kızının kaçırılmış olabileceğini beyanla kayıp müracaatında bulundu. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.) (1 Yaralı)
10 Kasım 2019 günü saat. 13 00 sıralarında Sungurlu-Boğazkale karayolu üzeri Salmanköy mevkiindeı Boğazkale ilçesi istikametinden Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde olan T-E. (1974-E) isimli şahıs yönetimindeki araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016