Heri Haber Çorum

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 08 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
31 views
08 Kasım 2019 - 10:40

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 08 Kasım Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
06 Kasım 2019 günü saat: 23.00 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan S.Ç. (1972-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada sol eline demir parçası düşmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

DODURGA’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
07 Kasım 2019 günü saat: 10.15 sıralarında Çatar mahallesinde ikamet eden O.T.(1952-E) isimli şahıs evinin eklentisinde bulunan samanlık olarak kullanılan bölmeyi yıkmak için çatısına çıktığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yaklaşık (3) metre yükseklikten düşmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

DODURGA’DA İŞ KAZASI
07 Kasım 2019 günü saat: 1225 sıralarında Alpagut köyü sınırlarında faaliyet gösteren işletmesinde işçi olarak çalışan B.C. (1979-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada taş parçasının sol ayağına düşmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

MECİTÖZÜ’NDE DİĞER KAZALAR
07 Kasım 2019 günü saat: 12.50 sıralarında Hisarkavak köyünde i-C.(1947-E) yönetimindeki plakalı traktör tarlada çift sürdüğü sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek devrilmesi neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada traktör sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı kendi imkânları ile geldiği Mecitözü Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
07 Kasım 2019 günü saat: 13.30 sıralarında Gökçam köyünde Çorum il özel idare Müdürlüğüne ait çöp kamyonu ile çöp toplayan H.Y.(1989-E) isimli şahıs dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol elini çöp konteynırına sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

İSKİLİP’TE KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)
07 Kasım 2019 günü saat: 17.30 sıralarında Dağkıyısı köyünde ikamet eden T.Ç.(2005-K) ve R.Ç.(2003-K) isimli çocuklar evde kimse olmadığı zamanda yakınlarına bilgi vermeden şahsi eşyalarını toplamak suretiyle evden ayrıldıkları bildirdi.

Kendilerine ait cep telefonu ile yapılan görüşmede; nereye gittikleri hakkında bilgiye ulaşılamamıştır. Bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
07 Kasım 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Üyük köyünde ikamet eden L.G.(1965-E) isimli şahıs evinin çatı onarımını yaptığı sırada çatının çökmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin yapılmasına müteakip taburcu edildi.

LÂÇİN’DE DİĞER KAZALAR
15 Ekim 2019 günü saat: 15.30 sıralarında Çamlıca köyünde bulunan işçi olarak çalışan D.D.(1983-E) isimli şahıs pansiyonun yemekhane bölümünde yemek hazırladığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ el işaret parmağını robota kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olayın 07 Kasım 2019 tarihinde öğrenilmesine müteakip bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
07 Kasım 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Pınarçay mevkii Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan Haç. isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada sağ eline metal parçası batması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin yapılmasına müteakip taburcu edildi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016