Heri Haber

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 11 Eylül 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
11 Eylül 2019 - 8:52 'de eklendi.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 11 Eylül 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

ORTAKÖY’DE KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)
09 Eylül 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Karahacip köyünde ikamet eden M.Ö. Komutanlığımıza müracaat ederek kızı E.ö. (1990-K)’ün aynı gün habersiz olarak evden ayrıldığı ve kendisinden haber alınamadığını beyanla müracaatta bulunmuştur. Kayıp şahsın sistemi giriş işlemleri yapıldı.

OSMANCIK’TA YÜKSEKTEN DÜŞME
09 Eylül 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Tekmen köyünde ikamet eden AÇ. (1979-E) traktör römorkundan kömür boşaltırken dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Osmancık Devlet Hastanesinde yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

MECİTÖZÜ’NDE İŞ KAZASI
09 Eylül 2019 günü saat: 17.30 sıralarında Elvançelebi Köyündeki taş ocağında işçi olarak çalışan B.E. (1972-E) taş ocağında çalıştığı esnada ayağının taşa takılarak yüz üstü düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Mecitözü Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol O)çok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir.

OSMANCIK’TA İŞ KAZASI
10 Eylül 2019 günü saat:03.30 sıralarında Karalargüney köyünde faaliyet gösteren TPiE isimli şirkette gece vardiyasında işçi olarak çalınan E.Ç. (1995-E) ısınmak için yaktığı ateşi söndürme amacıyla yangına müdahale ettiği esnada yangın tüpü tozlarının gözüne gelmesi sonucu gözlerinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs kendi imkânları ile gittiği Osmancık Devlet Hastanesinde tedavisinin tamamlanmasını müteakip taburcu edildi.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Eylül 2019 günü saat: 16.30 sıralarında Çorum Ortaköy Karayolu Karapınar köyü mevkiinde Çorum istikametinden Ortaköy istikametine plakasız motosiklet ile seyir halinde olan M.Ç. (1949-E) bir anlık gözünün kararması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada motosiklet sürücüsü hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER