Heri Haber Çorum

Halk Bankasından Övgü Dolu Sözler

Halk Bankası A.Ş. Çorum Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir, Çorum Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kısa süre içinde 2.inci sınıf kooperatif konumuna gelmesinin büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Halk Bankasından Övgü Dolu Sözler
39 views
15 Kasım 2019 - 15:45

Halk Bankası A.Ş. Çorum Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir, Çorum Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kısa süre içinde 2.inci sınıf kooperatif konumuna gelmesinin büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Halk Bankası Çorum Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir, Çorum Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Halk Bankası Çorum Sanayi Şube Müdürü Fatih Kızıltepe ve Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Kredi kullandırılırken araştırma yapılarak verilmesinin takdire şayan olduğunu belirten Halk Bankası Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir, “ Kooperatif olarak böyle bir araştırma yaparak, geri dönüşümü garanti altına alıyorsunuz. Buda sizin kısa sürede başarı çıtanızın yükselmesine neden olmaktadır” dedi.

Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifin çalışmalarından övgüyle bahseden Özdemir, yeni kurulan bir kooperatifin kısa sürede 2. Sınıfa yükselmesinin büyük bir başarı olduğunu kaydetti.

Hitit Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikci’de, Kooperatifin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerikci, nazik ziyaretinden dolayı Halkbank heyetine teşekkürlerini iletti.

Kredi kullandırırken İnce eleyip sık dokuduklarını ifade eden Çerikci, bunun sonucu olarak da Kooperatif olarak iyi bir konuma geldiklerini belirtti.

Daha iyi hizmet için mevcut binanın yetersiz kaldığını dile getiren Çerikci, bundan sonraki amaçlarının kooperatife mülk kazandırmak olduğunu söyledi.

Kooperatif olarak amaçlarından kısaca bahseden Çerikçi, “Makamların gelip geçici olduğunu bilen birisiyiz. Önemli olanın gittiğin zaman arkanda hoş bir seda bırakmak olduğunun farkındayız. Bunun içinde hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan Çorum esnafına destek olup, katkı sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Yönetim olarak birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarına işaret eden Çerikci, “Bizler burada bir aile ortamı içinde çalışıyoruz. Bir müdür, bir stajer ve bir hizmetli personel ile hizmet vermeye gayret ediyoruz. Kısıtlı imkanlarla büyük işler başarmanın mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.” şeklinde konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016