Heri Haber

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 07.06.2018 günü saat:24.00’ den 10.06.2018 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
11 Haziran 2018 - 9:43 'de eklendi.

Çorum’da 07.06.2018 günü saat:24.00’ den 10.06.2018 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.06.2018 günü saat:20.25 sıraları
Mağdur-1 : D.V.
Mağdur-2 : M.A.
Mağdur/Şüpheli : K.G.
Şüpheli : Ö.Ö.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idarelerindeki 19 … plakalı araç ile şüpheli sevk ve idaresindeki 05 … plakalı aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdur ve sürücülerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları ve tarafların birbirlerinden davacı oldukları belirtilmiş olup, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:15.20 sıraları
Mağdur : S.G.
Şüpheli : Z.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki 19 … plakalı araç ile mağdura çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaraladığı, mağdurun davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.06.2018 günü saat:10.00 sıraları
Mağdur : Y.A
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde spiral makinesi ile mermer keserken eldivenini spiral taşına kaptırması sonucu sağ el bileğini kestiği, 112 ekipleri tarafından hastaneye getirildiği, tedavisinin devam ettiği belirtilmiş olup, gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:09.10 sıraları
Müşteki : M.A.
Şüpheli : M.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki 06 … plakalı araç ile müşteki sevk ve idaresindeki elektrikli bisiklete çarpması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olmadığı alınan beyanından anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:08.30 sıraları
Mağdur : O.G.
OLAYIN ÖZETİ : Mağdur ifadesinde olay günü ve saatinde plakası ve telefonunu alamadığı motosikletin çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını davacı olmadığını beyan etmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Buharaevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:18.30 sıraları
Mağdur : M.G.
Şüpheli/Mağdur : H.G.
Mağdur/Şüpheli : U.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdur sevk ve idaresindeki 19 … plakalı araç ile mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki 19 … plakalı araç ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada araçlarda bulunan şahısların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, olayla ilgili tarafların davacı olmadıkları belirtilmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Buharaevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:17.10 sıraları
Mağdur : A.Ö.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun işçi olarak çalışmış olduğu inşaatta gözüne demir parçası kaçması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

08 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yenihayat Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.06.2018 günü saat:09.30 sıraları
Mağdur-1 : T.G.
Mağdur-2 : M.G.
Müşteki : Y.G.
Müşteki/Şüpheli : M.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki 55 … plakalı araç ile tek taraflı kaza yapması sonucu araçta bulunan mağdurların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, müştekinin davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

09 Suçun Türü : ZEHİRLENME
Suçun Yeri : Akçay Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.06.2018 günü saat:21.30 sıraları
Mağdur : F.Ç.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun eşinin topladığı mantarı pişirerek yemesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde zehirlendiği kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10 Suçun Türü : ZEHİRLENME
Suçun Yeri : Yıldızhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.06.2018 günü saat:14.30 sıraları
Mağdur : E.V.
Müşteki : Y.V.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun tiner içmesi sonucu hayati tehlike arz eder şekilde zehirlendiği, müştekinin kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

11 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.06.2018 günü saat:14.00 sıraları
Mağdur : B.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerindeki kütüğü ortada durmasın diye çevirerek kenara çekmeye çalıştığı sırada, kütüğün düşmesi sonucu sol el serçe parmağından yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

12 Suçun Türü : ZEHİRLENME
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 09.06.2018 günü saat:12.00 sıraları
Mağdur : Z.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun ikametinde temizlik yaptığı sırada yanlışlıkla çamaşır suyu içmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

13 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 09.06.2018 günü saat:11.30 sıraları
Mağdur : S.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde makine tamiri yaptığı sırada kolundan hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Çorum’da Bugün Vefat Edenler

Cumhurbaşkanından Kavuncu’ya Taziye Telefonu

“Kalkınma Köyden Başlar”

Kapat