Heri Haber

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 18.06.2019 günü saat:24.00’ den 19.06.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
20 Haziran 2019 - 9:24 'de eklendi.

Çorum’da 18.06.2019 günü saat:24.00’ den 19.06.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:00.15 sıraları
  Müşteki : A.K.
  Müşteki/Şüpheli : Y.D.
  Şüpheli/Müşteki : Ö.Ü.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli ve şüpheli/müşteki sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı oldukları belirtilmiş olup düzenlenen soruşturma evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:08.35 sıraları
  Şüpheli/Müşteki : A.H.
  Kimlik Tespiti Yapılan : T.B.U.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüpheli/müştekinin sevk ve idaresindeki araç ile kimlik tespiti yapılan çocuğun kullandığı motorun çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, şüpheli/müştekinin davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen soruşturma evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çorum Ayarık Bağları
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:08.30 sıraları
  Mağdur : S.M.S.S.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur çalışmış olduğu bağ evinde ayağının kayması neticesinde hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, davacı olmadığını, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:14.30 sıraları
  Mağdur : M.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur çalışmış olduğu inşaatta dengesini kaybetmesi üzerine, ayağının kayması neticesinde hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı, alınan ifadesinden anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Traktörcüler Sitesi
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:15.00 sıraları
  Müşteki : Ö.H.C.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur çalışmış olduğu işyerinde traktör camı temizlediği sırada parmağının kesilmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı, alınan ifadesinden anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

06 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 18.06.2019 günü saat:12.00 sıraları
  Mağdur : H.C.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun mobilya montajı yaptığı sırada merdivenin kırılması sonucu elinde bulunan tahta parçasının kafasına gelerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

07 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yıldızhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:23.04 sıraları
  Mağdur : B.A.
  Müşteki : V.A.
  Müşteki/Şüpheli-1 : Ç.Y.
  Müşteki/Şüpheli-2 : İ.D.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli-2 sevk ve idaresindeki motosiklet ile müşteki/şüpheli-1 sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu motosiklette bulunan sürücü ve mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

08 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Erenler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.06.2019 günü saat:12.30 sıraları
  Mağdur : S.U.
  Müşteki : A.U.
  Şüpheli : Ö.T.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdura çarpması sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdur ve müştekinin davacı oldukları alınan ifadelerden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER