Heri Haber

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 12.04.2019 günü saat:24.00’ den 14.04.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
15 Nisan 2019 - 8:00 'de eklendi.

Çorum’da 12.04.2019 günü saat:24.00’ den 14.04.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.04.2019 günü saat:08.00 sıraları
  Mağdur : N.G.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde mantolama ustası olarak çalışan mağdurun çalıştığı inşaatta iskeleden dengesini kaybetmesi neticesinde binanın birinci katından düşerek yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Yıldızhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.04.2019 günü saat:09.15 sıraları
  Mağdur : E.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı iş yerinde vinç ile taşıdıkları vals toplarının kayması sonucu elinin iki valsın arasında kalması neticesinde sol serçe parmağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03 Suçun Türü : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Uygulama Noktası
Suçun Tarihi ve Saati : 12.04.2019 günü saat:21.50 sıraları
  Şüpheli : Y.Y.

OLAYIN ÖZETİ                           : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde şüphelinin 136 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yatukcu Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.04.2019 günü saat:15.00 sıraları
  Mağdur : A.A.
  Şüpheli : A.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :     Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdur sevk ve idaresindeki ATV aracın çarpışmaları sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 10.04.2019 günü saat:16.00 sıraları
  Mağdur : U.B.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun baygınlık geçirip yere düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

06 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Yavruturna Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.04.2019 günü saat:06.30 sıraları
  Mağdur : Ö.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde demlediği cam çaydanlığın patlaması üzerine sıcak suyun ayağına dökülmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

 

07 Suçun Türü : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:05.30 sıraları
  Şüpheli : G.T.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile maddi hasarlı kaza yapması sonucu yapılan kontrolde alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

08 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:11.30 sıraları
  Mağdur : M.B.Ö.
  Müşteki : C.Ö.
  Müşteki/Şüpheli-1 : F.Ö.
  Müşteki/Şüpheli-2 : O.S.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde müşteki/şüphelilerin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdur ve müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

09 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:22.20 sıraları
  Mağdur : N.S.
  Müşteki/Şüpheli : M.K.
  Şüpheli/Müşteki : F.S.

OLAYIN ÖZETİ                           :     Olay günü ve saatinde müşteki/şüphelilerin sevk ve idaresindeki araçların kavşakta çarpışması neticesinde meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili tarafların davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

10 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:20.00 sıraları
  Mağdur-1 : E.S.M.
  Mağdur-2 : S.M.
  Müşteki : F.M.
  Mağdur/Şüpheli : S.M.
  Şüpheli/Mağdur : M.Y.

OLAYIN ÖZETİ                           :    Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdurun sevk ve idaresindeki araç ile mağdur/şüphelinin sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları neticesinde meydana gelen kazada, mağdurlar ile müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, kazadan dolayı tarafların davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

11 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Çiftlikler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:11.20 sıraları
  Mağdur : M.E.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun anten düzeltmek için merdivenle çıktığı çatı katından indiği sırada başına kiremit parçası düşmesi neticesinde hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili mağdurun davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

12 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Yeni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.04.2019 günü saat:13.00 sıraları
  Müşteki : H.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çıktığı asma demirlerinden düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

 

13 Suçun Türü : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:19.30 sıraları
  Şüpheli : M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde sevk ve idaresindeki araç ile tek taraflı maddi hasarlı trafik kazasına karışan şüphelinin yapılan kontrolde 1.97 promil alkollü olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

14 Suçun Türü : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:14.15 sıraları
  Şüpheli : M.E.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde sevk ve idaresindeki araç ile maddi hasarlı trafik kazasına karışan şüphelinin 0,64 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

15 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Akkent Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:01.00 sıraları
  Mağdur : D.K.
  Şüpheli/Mağdur : Ş.C.T.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdur sevk ve idaresindeki araç ile tek taraflı trafik kazası yapması neticesinde araçta bulunan mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kazadan dolayı tarafların davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

16 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Mahmutevler Cad.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:11.30 sıraları
  Mağdur : G.A.
  Müşteki/Şüpheli : N.A.
  Şüpheli/Müşteki : S.Y.

OLAYIN ÖZETİ                           : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli ve şüpheli/müştekinin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

17 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:18.45 sıraları
  Mağdur : Z.K.
  Müşteki/Şüpheli-1 : İ.K.
  Müşteki/Şüpheli-2 : T.D.

OLAYIN ÖZETİ                           : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları neticesi mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

18 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yeni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 14.04.2019 günü saat:17.45 sıraları
  Mağdur-1 : E.S.Y.
  Mağdur-2 : Z.E.Y.
  Mağdur-3 : H.Y.
  Şüpheli : İ.Y.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile takla atması sonucu mağdurların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER