Heri Haber

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 01.02.2019 günü saat:24.00’ den 03.02.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
04 Şubat 2019 - 12:27 'de eklendi.

Çorum’da 01.02.2019 günü saat:24.00’ den 03.02.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 22.01.2019 günü saat:17.00 sıraları
Mağdur : S.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı iş yerinde spiral ile çalıştığı esnada dikkatsizliği neticesinde parmağını makineye kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Cemilbey Cad.
Suçun Tarihi ve Saati : 01.02.2019 günü saat:14.30sıraları
Mağdur/Şüpheli : M.M.Ö.
Şüpheli : A.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile şüpheli sevk ve idaresindeki motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, motosiklet sürücüsünün hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı belirtilmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Örenekevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 01.02.2019 günü saat:17.00 sıraları
Müşteki : S.L.
Şüpheli : G.L.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresinde bulunan 77 DA … plaka sayılı aracı ile yanında eşi müşteki ile birlikte Konya’dan Çoruma seyir halinde yerlerin ıslak olmasından dolayı aracın kontrolünü kaybederek bariyerlere vurması neticesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazında müştekinin davacı olmadığı belirtilmiş olup talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Hacıpiri Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 01.02.2019 günü saat:20.35 sıraları
Mağdur-1 : U.B.
Mağdur-2 : S.U.
Şüpheli-FİRAR : E.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresinde bulunan 19 FF … plaka sayıyı aracı ile tek taraflı kaza yaptığı, araç içerisinde bulunan mağdurlar ile araç sürücüsünün yaralandıkları ve tarafların tedavi görmelerinden dolayı ifadelerinin alınamadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:21.00 sıraları
Mağdur/Şüpheli : N.Ö.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile takla atması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yavruturna Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:21.00 sıraları
Şüpheli/Mağdur : F.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdur sevk ve idaresindeki araç ile elektrik direğine çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Yavruturna Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:21.00 sıraları
Mağdur/Şüpheli : D.O.M.
Şüpheli : E.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki motosiklete çarpması sonucu mağdur/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdur/şüphelinin davacı olduğu, şüphelinin 0,62 promil alkollü olduğu belirtilmiş, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

08 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:11.00 sıraları
Mağdur/Şüpheli : C.K.
Şüpheli/Mağdur : K.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdur ve mağdur/şüphelilerin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, sürücülerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

09 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:10.00 sıraları
Mağdur : N.Ö.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde ayağının kayması sonucu düşerken kolunun tavaya çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Hacettepe Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:09.00 sıraları
Müşteki : O.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müştekinin çalıştığı işyerinde üzerinde yürüdüğü düzeneğin üzerinden düşmesi sonucu yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış olup, talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

11 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 31.01.2019 günü saat:16.00 sıraları
Mağdur : M.E.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı iş yerinde dikkatsizliği neticesinde eline demir parçası düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

12 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.02.2019 günü saat:16.30 sıraları
Mağdur/Şüpheli : B.T.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde sevk ve idaresinde bulunan 19 BJ … plaka sayılı motosikletinin hakimiyetini kaybetmesi neticesinde düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanan mağdur/şüphelinin olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

13 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 03.02.2019 günü saat:09.00 sıraları
Mağdur : K.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı iş yerinde dikkatsizliği neticesinde bıçakla sol el işaret parmağını kesmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER