Heri Haber

Bu Kavşakta Her Gün Kaza Oluyor

Çorum’da Osmancık Caddesi üzerinde bulunan kavşakta hemen her gün trafik kazası meydana geliyor.

Bu Kavşakta Her Gün Kaza Oluyor
13 Haziran 2018 - 10:59 'de eklendi.

Çorum’da Osmancık Caddesi üzerinde bulunan kavşakta hemen her gün trafik kazası meydana geliyor.

4 yolun kesiştiği caddede trafik yoğunluğuna rağmen trafik ışıklandırması bulunmuyor. Uyarı levhalarının da yetersiz kaldığı Yunus Market karşısındaki kavşakta kazalara bir yenisi daha eklendi.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde meydana gelen kazada iki araç sürücülerinin dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu çarpıştı. Araçlarda ciddi hasarın oluştuğu kazada bir kişi yaralandı. Yaralı şahıs olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulans ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Can kaybının olmadığı kaza yerinde polis ekipleri inceleme yaptı. Ekiplerin incelemesinin ardından araçlar olay yerinde çekildi ve caddede trafik akışı normale döndü.

Çevre sakinleri ise, hemen her gün görmeye alışkın oldukları kazalar nedeniyle insanlarının canının yandığını belirttiler. Defalarca yetkilileri tedbir almaya çağırdıklarını, ancak bugüne kadar hiçbir önlemin alınmadığını söyleyen Vatandaşlar, daha fazla insanın canı yanmadan kavşakta gerekli tedbirin alınmasını talep ettiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Yaşlı Adam Kayboldu

Çorum’un Topraklarına Bereket Geliyor

Otomobil Su Kanalına Düştü

Kapat