Heri Haber

Beşir Derneği Çocukların Yüzünü Güldürüyor

Beşir Derneği, her bayram olduğu gibi bu Ramazan bayramında da yetimleri, kimsesizleri ve ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Beşir Derneği Çocukların Yüzünü Güldürüyor
12 Haziran 2018 - 0:13 'de eklendi.

Beşir Derneği, her bayram olduğu gibi bu Ramazan bayramında da yetimleri, kimsesizleri ve ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda yardımı, bayramlık giysi, evden eve iftarlık sıcak yemek ikramı ve nakdi yardım gibi çeşitli insani yardım çalışmaları yürüten Beşir Derneği, bayramlık kıyafet yardımları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Dernek hayırseverlerin yardımlarıyla yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine her sene olduğu gibi bu senede bayram coşkusunu yaşatıyor.İhtiyaç sahipleri bir mağaza gibi olan beşir derneğinden para ödemeden bayramlıklarını alabiliyorlar. Bu proje ile ihtiyaç sahipleri kadın, erkek ve çocuk reyonlarında, kendilerine tanımlanan puan tutarınca, bayramlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri sağlanıyor.

İhtiyaç sahiplerinin para ödemeden bayramlık kıyafet alabileceği, hiç kullanılmamış giysilerin bulunduğu Çorum Beşir Derneği Paylaşım Noktası Mağazasından , bayramlık kıyafet alamayacak durumda olan yoksul aileler arife gününe kadar ihtiyaçlarını temin edebilecekler.

Beşir Derneği Çorum Temsilcisi Mehmet Murat Beşikcioğlu:
‘‘Beşir Derneği Paylaşım Noktasında, yılın 12 ayı, düzenli ayni yardımlarımızı devam ettiriyoruz.Ramazan rahmet ayıdır.Bayramı bayram gibi yaşamak her insanın hakkıdır.Bayramlar toplumun tüm kesimleriyle birlikte yaşanması gereken özel günlerdir; bu sevinç paylaştıkça artar.Bayramlarda bu mağazalar, mazlum ve mahcup gönüllerin Beşir’i oluyor.

Bu mutluluğa sebep olan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyor,tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum’’dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Aybüke Öğretmenin İsmi Safranbolu’da

Mantara Gitti Ölü Bulundu

Belediyenin Arsaları Elinde Kaldı

Kapat