Heri Haber

Bahar Dondurmadan Karne Hediyesi

Çorumun meşhur dondurmacısı Bahar Dondurma’dan öğrencilere karne hediyesi.

Bahar Dondurmadan Karne Hediyesi
13 Haziran 2019 - 18:50 'de eklendi.

Çorumun meşhur dondurmacısı Bahar Dondurma’dan öğrencilere karne hediyesi.

35 yıldır Çorum halkına hizmet veren Bahar Dondurma geleneksel hale getirdiği “Belgeni getir dondurmayı kap” kampanyasına bu yılda devam ediyor.

Kampanya kapsamında 2018-2019 eğitim yılını başarı ile tamamlayan öğrencilere, takdir, teşekkür ve onur belgelerini getirdiği takdirde bedava dondurma hediye edilecek.

14 Haziran ile 17 Haziran aralarında sürecek olan kampanya ile Bahar Dondurma, Gazi Caddesinde bulunan iki şubesiyle öğrencilerin karne sevincine ortak olacak.

Amaçlarının bir nebze olsun eğitime katkı sağlamak ve öğrencilerin sevinçlerini onlarla paylaşmak olduğunu kaydeden Bahar Dondurma Sahibi Salih Sarı Çimen, “Öğrencilerimiz bizlerin ve ülkemizin geleceğidir. Uzun bir egitim ve öğretimin ardından öğrencilerimiz, yaz tatiline kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bizde öğrencilerimizle birlikte bu heyecanı coşkuyu yaşamak istedik. 14 Haziran ile 17 Haziran aralarında takdir, teşekkür ve onur belgelerini getiren her öğrencimizin dondurması bizdendir. Tüm öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER