Heri Haber

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 18 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
18 Temmuz 2019 - 9:10 'de eklendi.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 18 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
16 Temmuz 2019 günü saat: 20.00 sıralarında Sarmaşa köyünden A.K. (1975-E) isimli şahıs bağ evinin otomatik kapısını açtığı, daha sonra otomatik kapının aniden kapanması ile sağ ayağını kapıya sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına alınmıştır. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

UĞURLUDAĞ’DA DİĞER KAZALAR
17 Temmuz 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Karakısık Köyünde ikamet eden M.T.(1999-E) isimli şahıs evinin balkonundaki kırılan camı değiştirmeye çalışırken kırılan camın elini kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs Uğurludağ Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren . isimli iş yerinde işçi olarak çalışan K.A. (1980-E) isimli şahıs sevkiyat bölümünde kullanmış olduğu kamyonun kupa bölümüne sıkışan malzemeyi çıkarmaya çalıştığı esnada sağ elini kupa bölümüne sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren .. isimli iş yerinde işçi olarak çalışan A.Y. (1975-E) isimli şahıs kaynak yaptığı demirin sağ el bileğine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı iş yeri yetkilileri tarafından Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.15 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan Y.A.(1985-E) isimli şahıs depo bölümünde çalıştığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı iş yeri yetkilileri tarafından Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.15 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan A.U.(1974-E) isimli şahıs sevkiyat bölümünde çalıştığı esnada kullanmış olduğu kamyonun kasasını açtığı esnada ayağının kayarak sırt üstü düşmesi sonucu belinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkanı ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
17 Temmuz 2019 günü saat: 06.50 sıralarında Çorum Samsun Karayolu Elvan Çelebi Köprüsü mevkiinde, F.N.G. (1993-K) isimli şahsın yönetimindeki araç ile Turhal istikametinden Ankara istikametine seyir halindeki iken bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER