Heri Haber Çorum

“Vatan İçin Şehit Olmaya Hazırız”

Yeniden Refah Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Ferhat Yeğen TSK Suriye’nin doğusuna başlattığı Pınar Barış harekatı konusunda yazılı açıklamada bulundu.

“Vatan İçin Şehit Olmaya Hazırız”
6 views
12 Ekim 2019 - 6:40

Yeniden Refah Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Ferhat Yeğen TSK Suriye’nin doğusuna başlattığı Pınar Barış harekatı konusunda yazılı açıklamada bulundu.

Türkiye’nin güvenliğini tehdit eden unsurlara karşı tavizsiz bir tavır ortaya koyulması gerektiği belirten Yeğen, “Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ve milli duruşa uygun her türlü kararın yanında yer alacağız. Türkiye’nin kendi güvenliğini temin etmek amacıyla bu askeri operasyonu yapması en tabii hakkıdır. Bu operasyonda elbette ki milli görüşün temsilcileri olarak devletimizin ve TSK’nın sonuna kadar yanındayız” dedi.

Milli Görüş’çüler olarak, vatan için şehit olmaya her zaman hazır olduklarına vurgu yapan Yeğen, “Cenab-ı Allah kahraman Mehmetçiğimizi daima korusun muzaffer eylesin.BARIŞ PINAR Harekâtında ki Yaralılarımıza Allahtan şifa ,Çorum’lu Hemşerimiz şehitimiz AHMET TOPÇU kardeşimize Allah’tan rahmet geride kalan kederli ailelerine sabirlar diliyoruz mekanı cennet olsun inşallah” dedi ve şu ifadelere yer verdi .

“100 Yıl Aradan Sonra Emaneti Geri Almak İçin Ayağa Kalkıyoruz. Bize Ait Olanı Almak İçin Fetih Ruhuyla Yeniden Yollara Düşüyoruz !
Müslümanların Rahat Etmediği Bir Dünyada, Hiç Kimse İstirahat Edemez Diyoruz. Bir Asır Sonra Yerkürenin Muhafızı Türkler Yine Cenk Meydanında. Cenab-ı Hak Yâr ve Yardımcıları Olsun. Hak Tealâ Görünen ve Görünmeyen Ordularını Yardımcı Kılsın. İnşaallah Devletimiz Var , Milletimiz Payidar, Ordumuz Muzaffer Olsun . Tüm Cihan Duysun ki; Gök Kubbeyi Çadır Yapmış Müslümanlar Geliyor . Unutulmasın ki ; Türklere Biat Etmek Zorundasınız. Çünkü ; Sancaktar Olan Türklerdedir. Ay Yıldızlı Sancak Yanlız Türklerin ve İslâmın Sancağıdır ve Türkler H.z Muhammed’in (S.A.V) Ordusudur !” diyerek sözlerine son verdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016