Heri Haber

Ulukavak Mahallesi’nde AK Parti Coşkusu

Çorum’un Ulukavak Mahalle AK Parti teşkilatının Ocak Ayı Danışma meclisi toplantısı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Ulukavak Mahallesi’nde AK Parti Coşkusu
11 Ocak 2018 - 22:10 'de eklendi.

Çorum’un Ulukavak Mahalle AK Parti teşkilatının  Ocak Ayı Danışma meclisi toplantısı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan’ın yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Teşkilat Başkanı Murat Günay, İl Seçim İşleri Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Arslan Kiril, Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Batman, Ulukavak Mahalle Koordinatörü İdari ve Mali İşler Başkanı Şevket Şakar, Ulukavak Mahalle Başkanı Davut Bardakçı ve üyeler katıldı.

Toplantıda Ulukavak Mahalle Teşkilat mensupları ile çalışmalar değerlendirildi.

Programın açılış konuşmalarını Mahalle Başkanı Davut Bardakçı, mahalle hakkında genel bilgileri ise Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar verdi. Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan’ın konuşmaları ise coşku ve heyecan içinde dinlendi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, “Göstermiş oldukları yoğun ilgilerinden dolayı Ulukavak Mahalle Teşkilatımıza, mahallemizin çeşitli kademelerinde görev alan saygıdeğer hanımefendiler ve beyefendilere; Merkez İlçe Başkanlığı adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ulukavak Mahalesi Teşkilatı gibi çalışma azmi ve millete hizmet sevdası olan teşkilat mensuplarımız oldukça başarı gelecektir.” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Antrenmanlara Tam Gaz Devam

Üniversiteyle İşbirliği Devam Edecek

Eski Çorum Savcısına Hapis Cezası

Kapat