escort bayan

Heri Haber Çorum

Taş, “Çorumlular Giremez” Tabelasını Kaldırıyoruz

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Çorum İl Teşkilâtı’nın 1. Olağan İl Kongresine ilgi ve katılım yoğun oldu.

Taş, “Çorumlular Giremez” Tabelasını Kaldırıyoruz
202 views
30 Haziran 2019 - 18:55

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Çorum İl Teşkilâtı’nın 1. Olağan İl Kongresine ilgi ve katılım yoğun oldu.

30 Haziran Pazar günü Çorum Devlet Tiyatro Salonunda Saat 15.30’da düzenlenen olan kongreye, Sultan Abdülhamid Han’ın torunu, şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Milli Görüş mensubu çok sayıda eski milletvekili, belediye başkanları ve siyasiler de katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Yakup Taş, “Sözlerime bu hak davada bizlere hizmet imkanı veren bizlerin bir nefer olmasını nasip eden Cenabı Allah’a şükürler ederek başlamak istiyorum” dedi.

Milli Görüş davasının omuzlarına büyük bir sorumluluk yüklediğinin farkında olduklarını belirten Taş, “Şükür ederken şunun da çok iyi farkındayız bu dava omuzlarımıza çok büyük bir sorumluluk vermiştir. Arakan, Filistin’de adını sayamadığım birçok İslam ülkesinde akan kanın sorumluluğunu veriyor. Aynı zamanda İngiltere, Amerika gibi birçok ülkede arka sokaklar’da evsiz insanlarında sorumluluğunu veriyor. Bu yüzdendir ki bu salonda bulunan tüm kardeşlerim sadece Türkiye’den, sadece İslam ülkelerinden sorumlu değildir” diye konuştu.

Milli Görüşçülerin tüm dünyadan yani tüm insan âleminden sorumlu olduğuna vurgu yapan Taş, Bu sorumluluğun farkına varan Milli Görüşçülerin bugün burada salonu doldurduğunu söyledi.

Milli Görüşçülerin Genel Başkanlarının emirlerini beklediğine işaret eden Taş, “Çorumlu milli görüşçü kardeşlerim, göstermiş olduğunuz yaşanabilir bir Türkiye yeniden büyük Türkiye, adil düzen temellerine kurulmuş yeni bir dünya’ya kavuşmak için gemileri yapmış, emirlerini beklemektedir inşallah. Sözlerimi sonlandırırken, Sayın Genel Başkanım Yeniden Refah Partisi olarak bugün itibarıyla “Çorumlular Giremez” tabelasını kaldırıyoruz. 80 milyon Vatan evladımıza gönlümüzü açıyoruz ve Aziz milletimize sesleniyoruz. Gelin Genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyefendi ile bu ülkeyi hep birlikte yönetelim. Ey Milli Görüşçüler Zafer inananlarındır ve Zafer yakındır” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016