Heri Haber

Recep Yıldırım’dan Karadağ’a Övgü

AK Parti Çorum İl Koordinatörü Recep Yıldırım, İl Danışma Meclisi toplantısında Çorum teşkilatlarını överken, il başkanı Mehmet Karadağ’ın Türkiye’de bir numara olduğunu söyledi.

Recep Yıldırım’dan Karadağ’a Övgü
05 Mart 2018 - 15:20 'de eklendi.

AK Parti Çorum İl Koordinatörü Recep Yıldırım, İl Danışma Meclisi toplantısında Çorum teşkilatlarını överken, il başkanı Mehmet Karadağ’ın Türkiye’de bir numara olduğunu söyledi.

Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya İl Koordinatörü Recep Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, kadın ve gençlik kolları başkanı ve yöneticileri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri ile parti teşkilatları katıldı.

Murat Günay başkanlığında Mustafa Tuzcu, Mustafa Kılıç, Gizem Coşar, Filiz Yüksel’den oluşan divan heyetinin yönettiği toplantı “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganlarıyla başladı.

Toplantıda ilk olarak İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ kürsüye geldi.

Karadağ, hafta sonu gittikleri Kilis ve Hatay’da gördükleri ve yaşadıklarını anlattı. Gezinin çok verimli geçtiğini dile getiren Karadağ, teşkilat çalışmalarından da bahsetti.

Daha sonra da Belediye Başkanı Zeki Gül kürsüye çıktı. Başkan Gül, Kilis’te yaşadıklarını anlatırken, nasıl belediye başkanlığı yapacağını da partililerle paylaştı.

Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da böyle bir partide siyaset yaptığı için Allah’a şükrettiğini belirtirken, yaptıkları çalışmaları ifade etti.

Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur’un selamlama konuşmasının ardından son olarak kürsüye İl Koordinatörü Recep Yıldırım geldi.

Yıldırım teşkilat çalışmalarından da övgüyle bahsederken, Çorum’un teşkilatçılığın da merkezi olduğunu dile getirdi.

Belediye Başkanı Zeki Gül’ü de ilk kez dinlediğini ve başarılı bulduğunu anlatan Recep Yıldırım, il başkanı Mehmet Karadağ’a da övgüler yağdırarak, “İl başkanınız Türkiye’deki il başkanları arasında bir numara” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Belediyespor Cüneyt Biçer’e Emanet

Sobadan Zehirlendiler

Çorum İçin İşbirliği Yapacaklar

Kapat