Heri Haber

Numan Kurtulmuş Çorum’a Geliyor

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un 11 Ekim Cuma günü Çoruma geleceğini söyledi.

Numan Kurtulmuş Çorum’a Geliyor
05 Ekim 2019 - 21:43 'de eklendi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un 11 Ekim Cuma günü Çoruma geleceğini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş ile Ankara Kızılcahamam’da görüştüğünü belirten Ahlatcı, ” Sayın Genel Başkan Vekilimiz önümüzdeki hafta Çoruma davet ettik. Davetimizden duyduğu memnuniyeti ifade ederek hemşehrilerimizle ve teşkilatımızla bir araya gelmekten son derece memnun olacağını belirtti” dedi.

ESKİ BAKANLARI ÇORUM’A DAVET ETTİ

Çorum İçin görüşmelere ara vermeden devam eden Ahlatcı, “Eski İçişleri bakanımız Abdülkadir Aksu ve Ak Parti Kurucusu Ali Yüksel Kavuştu ile bir araya gelerek sohbetimizde kendilerini ilimizde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirttik. Davetimize icabet etmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.büyüklerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi ilettik” diye konuştu.

ACEMİ BİRLİĞİ İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alparslan Kavaklıoğlu ile de görüşen Ahlatcı, “İlimize yapılacak olan Acemi Birliği konusundaki son çalışmalar hakkında bilgi aldık.Önümüzdeki günlerde Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar ile bir araya geleceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER