Heri Haber

‘Millete Her Zaman Selam Vereceğiz’

Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ Yavruturna Mahallesi Gazi Caddesinde faaliyet gösteren esnaf ,halk ve Yeniyol Muhtarı Seydi Demiray ile Ulukavak Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir ile bir araya geldi.

‘Millete Her Zaman Selam Vereceğiz’
06 Aralık 2017 - 16:29 'de eklendi.
Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ Yavruturna Mahallesi Gazi Caddesinde faaliyet gösteren esnaf ,halk ve Yeniyol Muhtarı  Seydi Demiray ile Ulukavak Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir ile bir araya geldi.
Karadağ,” Samimi ve Güleryüz’le bir şekilde milletimizden selamı eksik etmeyeceğiz. Fırsat buldukça muhtarlarımız esnafımız ve halkımız ile bir araya gelip muhabbet etmeye devam edeceğiz. Halkımızın, talepleri ve önerileri doğrultusunda ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm üreterek, muhtarlarımızın ve esnafımızın her daim yanındayız”
Karadağ,” AK Parti olarak her zaman milletimizle iç içe olarak bir seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Partinin 16 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte insanlarımızın gönlünde taht kurarak milletimizle hemhal olmamız yatmaktadır. Milletimizle birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de muhtarlarımızın, esnafımızın ve halkımızın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. “
Karadağ, ”AK Parti 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidardayız. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK Parti’nin neferi olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK Parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi.”
Karadağ, ”Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın taşeron işçilerimize verdiği müjdeye değinerek, İşçilerimizin ve ailelerinin sabırsızlıkla beklediği haberi açıklaması ile milletimizin memnun olduğunu gerek ziyaretler ile gerekse telefonla arayarak memnuniyetlerini belirttiklerini söyledi.”
Esnafımız ve halkımız da bu müjdeli habere çok sevindiklerini milletimizin yaşam kalitesinin artarak devam edeceğini belirterek Cumhurbaşkanımız ve sizlere teşekkür ediyoruz” şekilde konuştular.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat