Heri Haber

MHP’den 24 Saat Whatsapp Dönemi!

MHP Sungurlu  İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu.

MHP’den 24 Saat Whatsapp Dönemi!
13 Şubat 2018 - 15:06 'de eklendi.

MHP Sungurlu  İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu.

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanlığı bir yeniliği daha Sungurluluların hizmetine sundu. MHP İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu.

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin , “Nüfusu ve potansiyeli ile Çorum’un 1. büyük ilçesi olan Sungurlu’da her yere yetişmemiz mümkün olmuyor. Bunun için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Sungurlulu hemşerilerimizin bizlere daha kısa sürede ulaşabilmeleri, bizlerinde halkımızın sorun ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilmemiz ve mahalli idareler seçimlerindeki projelerimizde alt yapı oluşturması için whatsapp iletişim hattımızı devreye soktuk” diye konuştu.

“05464998319” numaralı whatsapp iletişim hattının 7 gün 24 saat açık olacağını, belirten Şahin şunları söyledi; “ Bizler MHP Sungurlu  İlçe Teşkilatı olarak, Sungurlumuzun mahallesinden sokağına binlerce vatandaşımızı yaptığımız ziyaret ve çalışmalarıyla elimizden geldiğince dinliyor, sorunlarını gücümüz ve imkanlar dahilinde çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca teşkilat birimimizin kısa süre önce başlattıkları üye seferberliğiyle ve eski üyelerimizin telefonlarını da güncelleyerek tüm üyelerimize bu Whatsapp iletişim hattımızla anında ulaşarak, faaliyet ve çalışmalarımızın hakkında bilgilendirmeyi planlıyoruz.

Tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımıza aralıksız devam ederken zaman zaman yaşadığımız program yoğunluğundan  dolayı ulaşamadığımız hemşerilerimiz oluyor. İşte bu noktada 05464998319 numaralı whatsapp iletişim hattımızın değerli hemşerilerimizle iletişimimizi bir adım daha yakınlaştırılacağına inanıyoruz.

Tüm amacımızın yaşanacak şehir Sungurlu’yu yeniden tesis etmek olan MHP Sungurlu Whatsapp iletişim hattımıza tüm vatandaşlarımız sorun, şikayet, talep ve önerileri için 7 gün 24 saat yazabilirler.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Eğitim Köprüsü Oluşturdular

Başkanlar Veteriner Fakültesi İstiyor

Çorum Ulaş A.Ş.’den Kılıç’a Kutlama

Kapat