Heri Haber Çorum

MHP’de Dün, Bugün ve Yarınlar Buluşması

MHP İl Başkanlığı, parti içinde birlik beraberliği tahsis konusunda ülkücü harekette büyük heyecan yaratan bir program düzenledi.

MHP’de Dün, Bugün ve Yarınlar Buluşması
5 views
01 Aralık 2019 - 21:46

MHP İl Başkanlığı, parti içinde birlik beraberliği tahsis konusunda ülkücü harekette büyük heyecan yaratan bir program düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak ve Yönetimi partisinin hemen her noktada temsilini sağlamanın yanı sıra parti içinde birlik ve beraberliğin tahsisi konusunda da büyük önem taşıyan bir programa imza attı.

Karapıçak ve ekibi, “Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır” diyerek partililere yönelik olarak “Dün, Bugün ve Yarınlar Buluşması” adı altında toplantıların ilkini gerçekleştirdiler.

MHP’ye ve ülkücü harekete çeşitli kademelerde görev yaparak hizmet vermiş kişilerin davet edildiği toplantıya, Taş Medreseliler Genel Başkanı Naim Yanık, Genel Merkez Sanatçısı Kaya Kuzucu, Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanı Orhan Tosık, Kamu-Sen İl temsilcisi Selim Aydın, TÜRKAV İl Başkanı İlyas Gül, Yağmur Damlası Derneği Başkanı Ahmet Sözüdoğru ile birlikte il başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda ilk olarak söz alan İl Başkanı Agah Karapıçak, düzenledikleri programda davetlerine icabet edenlere teşekkür etti.

Davetlileri, Milliyetçi-Ülkücü hareketin 50 yılı aşkın yolculuğundaki en önemli mücadele döneminin serdengeçti yiğitleri olarak niteleyen Karapıçak, kahraman Ülkü erleri ile buluşmanın onurunu yaşadıklarını vurguladı.

Karapıçak, ülkenin geleceği ve kutlu Ülkünün yerinin Milliyetçi Hareket olduğuna dikkat çekerken, il başkanlığındaki hedefleri ve yapmayı planladığı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Daha sonra ise, Taş Medreseliler Genel Başkanı Naim Yanık, kürsüye geldi.

12 Eylül’ün mağdur ülkücülerin biri olan Yanık, 12 Eylül’ün silindir gibi ülkücü hareketin üzerinden geçtiğini hatırlatarak, MHP Çorum İl Başkanlığı’nın böyle bir program organize ederek geçmişini unutmamasından dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve ekibini tebrik etti.

Ardından sahneye çıkan sanatçı Kaya Kuzucu, birbirinden güzel türküleri seslendirerek ülkücülere doyumsuz bir gece yaşattı.

Son olarak da İl Başkanı Agah Karapıçak, başta Taş Medreseliler Genel Başkanı Naim Yanık, Genel Merkez Sanatçısı Kaya Kuzucu olmak üzere davete katılan ülkücülere çeşitli hediyeler takdim etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016