Heri Haber

MHP Seçim Takvimini Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını gerçekleştirmek için bekledikleri genelge yayınlandı.

MHP Seçim Takvimini Açıkladı
13 Kasım 2018 - 16:10 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını gerçekleştirmek için bekledikleri genelge yayınlandı.

Genelgede aday adaylarının 15 Kasım ile 15 Aralık 2018 tarihleri arasında başvuru yapabileceği belirtildi.

Başvurular hakkında bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, “Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı olarak 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili partimize yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvim belirlenmiştir.

Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatlarını 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinden itibaren almaya başlayacağız. Başvuruları 15 Aralık 2018 Cumartesi gününe kadar kabul edeceğiz.

Partimizden aday adayı olmak isteyenler bağlı bulundukları il, ilçe ve belde teşkilatlarına bu tarihler arasında başvuruda bulunabilirler.

GÖNÜL SEFERBERLİĞİ İÇERİSİNDE MÜCADELE EDECEĞİZ:

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisini ülke yönetimine taşıyacağız.

Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklayacağız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir.

Bu kutlu mücadelemiz aynı zamanda; İçinde yaşadığı ekonomik şartlar nedeniyle ailesi önünde küçük düşme korkusu yaşayan babalar adına,

Tarlasını ekip biçerken mazot parasına yenilmiş çiftçimiz adına,

Üretimi durmuş, makinaları stop etmiş, işçisine ücret ödeyemeyen biçare haldeki sanayicilerimiz adına,

Siftahsız dükkânını kapatan, çekini, senedini ödeyemeyen esnafımız adına mücadele vereceğiz.

Bu kutlu mücadelemiz sırasında dava arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Hiçbir zorluğa aldırış etmeden, gönül seferberliği içerisinde, manevi dünyamızın bize verdiği güç ve ruhla tüm imkânsızlıkları yenip Milliyetçi Hareketi iktidara taşıyacağız” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
TSO’dan, Baro’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Bitkisel Atıklardan Elektrik Üretiyorlar

ÇESİAD, Çorum’un Sorunlarını Anlattı

Kapat