Heri Haber

Kılıç, Mahalle Sakinlerini Aşgın’la Buluşturdu

Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç öncülünde düzenlenen toplantılarda başkan adayları mahalle sakinleri ile buluşuyor.

Kılıç, Mahalle Sakinlerini Aşgın’la Buluşturdu
09 Şubat 2019 - 13:41 'de eklendi.

Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç öncülünde düzenlenen toplantılarda başkan adayları mahalle sakinleri ile buluşuyor.

Bu kapsamda dün akşam AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Ulukavak Mahallesi Mavral Sokak’ta hizmet veren Vefa Çay Salonu’nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu buluşmada bir konuşma yapan Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç, buluşma davetine icabet eden Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Konuşmasının devamında muhtar olduğu takdirde mahalleye yapacağı projeler hakkında bilgi veren Muhtar adayı Kılıç, Çorum’da bulunun kamu kurum ve kuruluşlar ile organize bir şekilde çalışarak mahallenin sorun ve taleplerini ivedilikle çözüme kavuşturacağını söyledi.

Kılıç, “Devletimiz ile sizler arasında bir köprü olacağım. Çorum’umuzun en büyük mahallesi olduğumuz gibi sorunlarımız da büyüktür. Ben ve azalarım bunların üstesinden gelecek güçteyiz. Sizden 31 Mart’ta mahallemizin geleceği adına oy istiyoruz” dedi.

Başkan Adayı Aşgın ise toplantıyı organize eden Kılıç ve azalarına teşekkür ederek, 31 Mart yerel seçim için mahalle sakinlerinden destek istedi.

31 Mart seçiminin memleket ve gönül işi olduğunu kaydeden Aşgın, “Biz birlikteliğe ve kardeşliğe ahd ettik. Allah için bu millete hizmet edip, dua biriktirmeye, gönüllerde ve dualarda yer tutmaya niyet ettik. Bu yolda yanımızda durup, dua yolunda bizimle yol arkadaşı olan tüm kardeşlerime minnettarlığımı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Aşgın konuşmasının devamında Belediye başkanı olduğu takdirde yapacağı hizmetler hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Mahalle sakinleri ise istek ve taleplerini Aşgın’a ileterek, buluşmayı düzenleyen Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç’a teşekkür ettiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER