Heri Haber

Karadağ, Hastaların Duasını Aldı

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, gelenek haline getirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor.

Karadağ, Hastaların Duasını Aldı
13 Şubat 2018 - 10:37 'de eklendi.
AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, gelenek haline getirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor.
Her fırsatta hastane ziyaretinde bulunan İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, hem hastalara moral kaynağı oluyor, hem de hastane çalışmalarını ve sorunları yakından takip ediyor. Karadağ, hastaları ziyaret ederek hem moral verdi, hem de geçmiş olsun dileklerini iletti.
İl Başkanı Mehmet Karadağ, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören geçtiğimiz gün kayseri dönüşü geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan İl Özel İdare Genel  Sekteri Recep Çıplak ve Oğlu Fevzi Kadir Çıplak’a ,Kıymetli halası Rabiye Bolat’a ve İl Beleidye Başkanı Zeki Gül’ün babası Seyit Hafız’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastalarla tek tek ilgilenen Karadağ, herkesin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olduğunu söyledi.Bizler siz değerli büyüklerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız ve her fırsatta yanınızda olacağız diyerek hayır dualarını aldı.
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalar, “Devletimizden ve sizlerden Allah razı olsun. Devletimizin bu imkanları olmasa bizler perişan bir halde sağda solda hastane köşelerinde sefil olacaktık. Rabbim Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin sizlerin yar ve yardımcısı olsun” diyerek ziyaret nedeniyle İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’a teşekkür ettiler.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Çıplak ise İl Başkanı Karadağ’a nazik ziyareti için teşekkür etti
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Çorum’da Asayiş Olayları

SP’den, Osmancık Halkına Karanfil

5 Araca Çarptı, Ortadan Kayboldu

Kapat