escort bayan

Heri Haber Çorum

” Gelecekten Mutlu ve Umutluyuz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, “Türk-İslam aleminin, mazlum milletlerin, tüm insanlığın Yeni Yılını can-ı gönülden tebrik ediyor. sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum” dedi.

” Gelecekten Mutlu ve Umutluyuz”
68 views
31 Aralık 2019 - 17:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, “Türk-İslam aleminin, mazlum milletlerin, tüm insanlığın Yeni Yılını can-ı gönülden tebrik ediyor. sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum” dedi.

“Tarihi gelişmelere sahne olan 2019 yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz” diyen Karapıçak, “Yeni bir yılın heyecan ve umudu hepimizi kavramış ve kuşatmıştır. 2019 yılı, bölgesel ve küresel denge arayışlarının yoğunlaştığı, gerilim ve kutuplaşma dinamiklerinin yaygınlaştığı, huzursuzluk ve ufunet dalgasının yükseldiği bir dönem olarak hafızalara kazınmıştır” ifadelerini kullandı.

Karapıçak, yeni yıl medeniyle yayımladığı mesajında, insanlığın beklediği sulh ve sükûnete 2019’da da ulaşamadığını belirtti.

Dünyanın her yerinde, yine terör tarafından alınan masum canların, Kadın ve çocuk istismarlarının, Hayvanlara yönelik gerçekleştirilen şiddet olaylarının devam ettiğine dikkat çeken Karapıçak, şöyle devam etti;

“ARTIK HESAP SORAN BİR TÜRKİYE VAR”

“2019 yılında her zamankinden daha çok sesi çıkan, teröre daha net çözüm ve kararlı bir duruş sergileyen, terörle mücadele konusunda tehlikeyi bekleyen değil kökünü kazıma kararlılığı ile hücum eden bir yapı ortaya konulmuştur.

Artık hesap veren bir ülke değil, hesap soran bir Türkiye vardır. Arayan değil, aranan; çekilen değil çevik bir iradeyle ileriye atılan; korkan değil kahramanca duran, ya istiklal ya ölüm, ya beka ya da bela diyen bir seviyeye tırmanan bir ülke ortadadır. Yabancıların ağzına bakan bir devlet değil, dost-düşman herkesin ağzından ne çıkacak diye merak ettiği bir devlet hamd olsun ayaktadır. Direne direne, doğrulup devleşerek bu noktaya gelinmiştir. Hiçbir şey elbet kolay olmamış, milli birlik ve kardeşlik bağlarını güçlendirerek bu aşamaya gelinmiştir” ifadelerini kullandı.

“MİLLETÇE KENETLENDİK, TEK NEFES OLDUK”

Devletine küskün millet, milletine mesafeli devlet anlayışının tarihin çöplüğüne fırlatıldığına vurgu yapan, Karapıçak, “Milletçe kenetlendik, tek nefes olduk, yürekler toplu vurdu, zalimlerin oyunu bozuldu. Geçmişten ders alınmış, sonuç çıkartılmıştır. Bölgesinde lider, küresel zeminde sözü ve nazı geçen bir ülke durumuna ulaşılmış, hakim olmak sadece zaman meselesidir. Terörü yenmiş, ekonomik saldırıları kökünden püskürtmüş, kur oyunlarını hepten bozmuş, faiz lobisinin entrikalarını bertaraf etmiş bir ülke olarak yeni bir Türk mucizesine imza atılmıştır” dedi.

“TÜRKİYE HEM MASADA HEM SAHADA”

Türkiye’nin hem masada hem de sahada olduğuna vurgu yapan Karapıçak şunları kaydetti; “Tarihin çağrılarına kulak tıkamak imkansızdır. Her geçen gün uyanan Milli şuurun hedeflerini söndürmek akıl dışılıktır. Kimin nereden çekildiği değil, önemli olan Türkiye’nin nereye ve hangi hukuki sebeplerle girip mazlumların ümidi olacağıdır. Milletine hadim bir ruhla, bekasına bağlı ve sadık bir anlayışla inanıyorum ki tarihin istikametini etkileyecek, bir kez daha tayin edecektir. Türk milletinin gelecek ülkülerinin, güçlü ve kutlu yükselişinin bir mührü olacaktır. Bu güç bizde vardır. Bu potansiyel bizde vardır. Bu irade bizde vardır. Bu kararlılık, bu dirayet, bu hamiyet, bu cesaret aziz Türk milletinde ziyadesiyle mevcuttur”

“GELECEKTEN SON DERECE UMUTLUYUZ”

“2019’dan geleceğe baktığımızda son derece umutluyuz, arzu doluyuz” diyen Karapıçak, “Dünyayı siyasal ve ekonomik çalkantıların beklediği önümüzdeki yıllarda bir güven, istikrar ve güvenlik burcu olarak sivrilebiliriz. Karamsarlık bizim kitabımızda yazmayacaktır. Kötümserlik salgını bizim semtimize asla uğrayamayacaktır. Nice badireden çıktık, nice belaları alt ettik.

Yaparız, başarırız, Türkiye’yi hak ettiği, layık olduğu, gelişmişlik ve medeni noktalara elbirliğiyle, işbirliğiyle, güç birliğiyle, Cumhur İttifakı’nın ahlak, muhteva ve müktesebatıyla taşıyabiliriz. Türk Asrı Olacaktır! dediğimiz 21. asrın 20. senesinde de yılmadan, yorulmadan tuzakları bozup, ihanete fırsat vermeden Devletimizin bekası, Milletimizin refahı İçin çalışmaya devam edeceğiz. Siyaseti şahsi güç ve menfaat devşirmek için kullananlara fırsat vermeyeceğiz. Önce ülkemiz ve milletimiz demeye devam edeceğiz.

İlimizin ve bölgemizin içine hapsolduğu kısır siyaset anlayışını ortadan kaldırıp, önce memleket sevdamızın, memleketimizin siyaset anlayışı yapmak İçin mücadele edeceğiz. Türk Milletinin çelik iradesinin vücut bulmuş hali olan Milliyetçi Hareket Partisi hiç bir karşılık beklemeden Devletinin yanında olmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz vatandaşlarımın, Türk-İslam aleminin, mazlum milletlerin, tüm insanlığın Yeni Yılını can-ı gönülden tebrik ediyor, sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum. 2020 ve daha nice yıllarda Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016