Heri Haber

‘Devlet Bahçeli’den Derhal Özür Dilemeli’

Çorum Ülkücü İşçiler Derneği MHP Genel Bahçeli’yi hedef alan açıklamalarından dolayı kamuoyunda “Ozan Arif”diye bilinen Arif Şirin’e sert tepki gösterdi.

‘Devlet Bahçeli’den Derhal Özür Dilemeli’
06 Temmuz 2017 - 21:52 'de eklendi.

Çorum Ülkücü İşçiler Derneği MHP Genel Bahçeli’yi hedef alan açıklamalarından dolayı kamuoyunda “Ozan Arif”diye bilinen Arif Şirin’e sert tepki gösterdi.

Ozan Arif’in Devlet Bahçeli’den derhal özür dilemesi gerektiğini belirten Çorum Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Ertuğrul Külcü, “Ülkücü harekette bize öğretilen Lider Teşkilat Doktrini yapımızdan mahrum kalan, aslandan aslan  çakaldan çakal zuhur eder iken nereden zuhur ettiği belli olmayan kendisine ozan dedirten Arif ŞİRİN, Türk-İslam Ülküsü ile şereflenmiş, Nizamı Alem İlayı Kelimetullah davasına gönül vermiş Liderimizden derhal özür dilemelidir” dedi.

Ertuğrul Külcü Ozan Arif’i kınamak için yaptığı açıklamasına şöyle devam etti; “Bizler ne kadar o yıllarda çocuk olsak da ozan bozuntusunun parasını kuruşu kuruşuna almadan sahneye çıkmadığını ve parasını ödeyebilmek amacıyla konser alanında ülkü ocakları yararına bağış toplayıp Arif Şirin’in o geceki bedelini vermek için sıkıntı yaşayan teşkilat başkanlarımızı hatırlıyoruz. Bu denli paraya tamah eden, Euro ve dolardan başka davası olmayan eşrefsiz mahlukat bu sözde şiiri yazmak için hangi hain siyasilerden, hangi FETÖ kalıntılarından ne kadar ödenek almıştır?

Bir zamanlar davamız için çok çileler çektiğini söyleyen bu şahıs Başbuğumuzun tırnakları sökülürken tabutluklarda haps edilirken, türlü işkencelere maruz kalırken kendisi Almanya’da kimlerin çanağını yalıyor kimlerin tasmasını takıyordu. Yeni parti kurulacağının kokusunu alan terbiye yoksunu onların gözde sanatçısı olmak servetine servet katmak istediği apaçık ortadadır.

Bizler ülkücü hareketin bir parçası Ülkücü İşçiler Derneği olarak yineliyoruz Başbuğumuz ALPARSALAN
TÜRKEŞ’İN izinde, Liderimiz DEVLET BAHÇELİ’NİN emrinde partimizin yanındayız. Milliyetçi Hareket Partisi
başta Sungurlu İlçe Başkanımız Sayın Yasin ŞAHİN ve nice yiğit Başkanlarımızın savcılığa vermiş olduğu suç
duyurusunda adaletin yerine geleceğine hak gelip batıl zail olacağına canı gönülden inanıyoruz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat