Heri Haber Çorum

Ceylan, İşadamlarını Dinledi

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da iş dünyasına yönelik ziyaretlerine bugün de devam etti.

Ceylan, İşadamlarını Dinledi
22 views
09 Ocak 2020 - 18:09

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da iş dünyasına yönelik ziyaretlerine bugün de devam etti.

TBMM’nin tatile girmesinin ardından Çorum’a gelen milletvekili Ceylan, Çorum’da da yoğun tempoda çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Ceylan, bugün de Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı çetin Başaranhıncal ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikaları gezdi.

Orgnaiza Sanayi Bölgesi İşadamları derneği Başkanı Hayri Şamlı’nın da eşlik ettiği ziyaretler çerçevesinde Milletvekili Ceylan, Uğur Makina, Ganik Şekerleme, Arsan Makina , Alapala Şirketler Grubu, Duduoğlu Çelik Döküm fabrikalarına gitti.İşletme sahipleri ve yöneticileri tarafından karşılanan Milletvekili Ceylan, işletmeler ve üretilen ürünler hakkında bilgi aldı.

İşletmelerde çalışan işçileri de unutmayan Ceylan, işçilere de hal-hatır sorarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Ceylan, Çorum’un 1960-70’li yıllarda başlayan sanayileşme hamlesiyle de hızla gelişerek Türkiye’de sanayileşen kentlerden biri haline geldiğini hatırlattı.

Girişimci ve müteşebbislerin devlet desteği almadan yaptıkları yatırımlarla adını “Anadolu Kaplanları” arasına yazdıran Çorum’un sanayileşmesinin hızla devam ettiğini anlatan Ceylan, son yıllarda Çorum’da ürettikleri ürünlerle memleketimizin adını tüm Dünyaya duyuran fabrikaları gezerek, işadamlarına moral verdiğini, sıkıntıları ve taleplerini dinlediğini ifade etti.

Çorum’da istihdama ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan işadamlarına teşekkür eden ve her zaman onların yanında olduğunu dile getiren Milletvekili Ceylan, kendisine iletilen bazı taleplerin olduğunu ve bunlarla ilgili de üzerine düşen görevi yapacağını kaydetti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016