Heri Haber

Ceylan, Çepni Mahallesi’ne Konuk Oldu

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çepni Mahallesi Teşkilatı ile bir arayageldi.

Ceylan, Çepni Mahallesi’ne Konuk Oldu
13 Haziran 2018 - 16:15 'de eklendi.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çepni Mahallesi Teşkilatı ile bir arayageldi.

Seçim çalışmalarına devam eden Ceylan, dün Çepni Mahallesi’ndeki bir eve konuk olarak mahalle sakinleriyle buluştu.

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya’nın da eşlik ettiği toplantının konusu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi oldu.

24 Haziran’ın 100 yılın seçimi olduğunu, Türkiye’yi ele geçirmek ve parçalamak isteyenlerin gözünü 24 Haziran’a diktiğini kaydeden Ceylan, mahalle teşkilatından vatandaşların oylarını bu bilinçle kullanmaları konusunda uyarılarda bulunmalarını istedi.

24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye’yi ilgilendiren bir konu olmadığını kaydeden Ceylan, “Sadece bizler için değil, tüm dünya mazlumlarının kaderinin oylandığı bir seçim olacak. Onların yanında, her zaman destekçisi olan Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vereceğimiz desteklerle inşallah mazlumlara umut olmaya devam edecek” diye konuştu.

“24 Haziran Seçimleri, batıl ile hakkın seçimi olacak” diyen Ceylan, “ Türkiye’nin gelişmesini, büyümesini istemeyenlere karşı milletçe alacağımız zaferle, inşallah 25 Haziran sabahı daha güçlü, lider bir Türkiye sabahına uyanacağız. Bunun başarmamızın yolu da sizlerden geçiyor. Ülkemiz, geleceğimiz, çocuklarımız için çalışmalarımıza daha da hız vermeliyiz” dedi.

Milletvekili Ceylan, ayrıcamahallede bulunan çocukları da unutmayarak, kitap ve boyama kitabı hediye etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
“Bu Seçim Ümmetin Ümit Bağladığı Bir Seçim”

Valiliğin Bayramlaşma Programı Belli Oldu

Karpuzun Bilmediğimiz Faydaları

Kapat