Heri Haber

“Bundan Sonra Senin, Benim Adamım Olmayacak”

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adaylarını, meclis üyelerini istişare yaparak belirleyeceklerini söyledi.

“Bundan Sonra Senin, Benim Adamım Olmayacak”
19 Nisan 2018 - 9:20 'de eklendi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adaylarını, meclis üyelerini istişare yaparak belirleyeceklerini söyledi.

AK Parti Mecitözü İlçe Teşkilatı daraltılmış danışma meclis toplantısını AK Parti İlçe Taşkilat Binası Toplantı Salonu’nda yaptı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın başkanlık ettiği toplantıya AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İlçe Başkanı Alişan Yaşar, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Alişan Yaşar, Ülkenin zor bir dönemeçten geçtiğini, ülkeyi bu zor dönemeçten alıp iyi yerlere taşıyan bir lidere sahip olduklarını söyledi.

4 yıldır ilçelerine iyi hizmetler geldiğini vurgulayan Yaşar, bu hizmetleri yapılan okullar, taş atölyesi, parklar ve yollar olarak sayabileceklerini kaydetti.

İlçenin makus talihinin kırıldığını hatırlatan Yaşar, İlçeye doğalgazın getirilmesi için tüm ön hazırlıkların yapıldığını ifade etti.

Yaşar, ilçeye getirilen hizmetler için AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’a teşekkür etti.

“MECİTÖZÜ’NE GEREKLİ HİZMETLERİ VERDİK”

İktidarları dönemlerinde Mecitözü İlçesi’ne yapılacak yatırımlar için sürekli istişareler yaptıklarını belirten AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, ilçede asfaltsız köy kalmadığını ve nerede acil ihtiyaçlar varsa oraya el attıklarının altını çizdi.

İlçede tarımsal sulamaya daha çok ağırlık vereceklerini açıklayan Karadağ, “ Tarımsal sulamada yerinde adımlar attık, köylerde kilit taşı ve kanalizasyon konularında kararlı adımların atılmıştır. Mecitözü belediyesi bizim partiden olmadığı halde ayrım yapmadan gerekli hizmetleri verdik” dedi.

“TOKİ KONUTLARI YAPILACAK”

Mecitözü’nde 80 konutluk TOKİ evlerini hayata geçirdiklerini ifade eden Karadağ, “Bunun yanında Aile Sağlı binası, Tarım Müdürlüğü binaları yapılmaktadır. Çorum Doğalgaza AK Parti zamanında kavuşmuştur. Mecitözü ilçemizde 2019 yılında doğalgaza kavuşacaktır. Mecitözü’ne Meslek Yüksek Okulu kazandırmak için tüm girişimlerimizi yaptık bu konuda YÖK’ten izin bekliyoruz” diye konuştu.

“MECİTÖZÜ BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ”

2019 Yerel seçimlerinde Mecitözü Belediyesini kazanacaklarına vurgu yapan Karadağ, “Mecitözü ve diğer yerlerde belediye başkan adaylarımızı, meclis üyelerimizi belirlerken senin adamın benim adamım yerine kiminle daha başarılı oluruz, kim bu görevi layıkıyla daha iyi yapar kısmına bakacağız. Mecitözü’nde Belediye Başkan adayımızı ilçe halkına sorarak belirleyeceğiz ve böylece de küskünlüklerin önüne geçmiş olacağız” dedi.

MHP ile yatılan ittifaka değinen Karadağ, “MHP ile ittifak yaparak hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde çok çalışarak en üst düzeyde halkın desteğini alarak muhalefete gerekli dersi vermek için çok çalışacağız” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim konusunda yaptığı açıklamaları dinleyen Karadağ, seçimlerin 24 Haziran’da yapılmasının kararlaştırıldığının açıklanması üzerine MHP İlçe Başkanı Hüseyin Güneş’le birlikte Mecitözü’nü esnafını gezerek Cumhur ittifakına destek istedi.

İLK SAHAYA İNEN BAŞKAN OLDU

Böylece Karadağ, ilk seçim startını veren ve sahaya inerek seçim çalışmalarına başlayan il başkanı unvanını da almış oldu.

 

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Çorum’da Bugün Vefat Edenler

Karadağ, Seçim Startını Mecitözü’nde Verdi

Asırlık Un Değirmeni Tekrar Canlandırılıyor

Kapat