Heri Haber

Yönetim Gireceklerin Mülakat Heyecanı

AK Parti Çorum Kadın Kolları teşkilatının ilçe mülakatları başladı.

Yönetim Gireceklerin Mülakat Heyecanı
07 Ekim 2017 - 17:53 'de eklendi.

AK Parti Çorum Kadın Kolları teşkilatının ilçe mülakatları başladı.

AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan Kongre süreci ilçe yönetimlerinin belirlenmesi için gerçekleşen mülakatlarla devam ediyor. Dün Laçin, Osmancık ve Oğuzlar bugün Alaca ve Boğazkale ilçelerimizde AK Parti sevdalısı kadınlar yönetimlerde yer almak için İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir tarafından mülakata tabi tutuldu.

İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve İl Kadın Kolları Başkan Yardımcılarından oluşan mülakat komisyonu Osmancık Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel, Laçin Kadın Kolları Başkanı Aynur Küçük, Oğuzlar Kadın Kolları Başkanı Döndü Kıdak, Boğazkale Kadın Kolları Başkanı Zöhre Pulla, Alaca Kadın Kolları Başkanı Aysema Arklan’ın mevcut yönetimlerinin ve yönetimde yer almak isteyen gönüllü kadınların katılımı ile gerçekleşti.

Tüm ilçelerin kadın kolları yönetimlerinin belirlenmesiyle ilçe kongrelerinin büyük bir hızla başlayacağını belirten Meryem Demir;
” İlçe kadın kolları teşkilatlarımızın dinamik bir şekilde 2019 seçimlerine hazırlanması için oluşturulacak yeni kadrolarına bir taraftan ilçe kadın kolları başkanlarımızı belirlemek için AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam tarafından mülakat yapılmakta bir taraftan da bizler İl Kadın kolları yönetimi olarak ilçelerimizde oluşacak yönetimler için ilçe teşkilatımızla birlikte mülakat yapmaktayız. Tüm mülakatlarımızı 1 hafta içerisinde yapıp bu ay içerisinde tüm ilçelerimizin kadın kolları teşkilatlarının oluşmasını planlamaktayız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Genel Başkan olması ile başlayan “Yeni Atılım Dönemi” ne bizler de Çorumlu AK Kadınlar olarak ” demokrasi, değişim ve reform” kavramlarını tam anlamıyla yerleştirmeye çalışarak kadınların yeni atılım döneminde etkin rol oynayabilmesinin gayreti içerisinde olacağız. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat