Heri Haber

Arslan, Gönülleri Feth Ediyor

24 Haziran Genel Seçimleri kapsamında hız kesmeden seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Av. Fatih Mehmet Arslan, alınmadık gönül bırakmamayı hedefliyor.

Arslan, Gönülleri Feth Ediyor
13 Haziran 2018 - 17:30 'de eklendi.

24 Haziran Genel Seçimleri kapsamında hız kesmeden seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Av. Fatih Mehmet Arslan, alınmadık gönül bırakmamayı hedefliyor.

Her gün il genelinde farklı bölgelerde bir dizi ziyaretlerde bulunan Milletvekili Adayı Fatih Mehmet Arslan, tokalaşmadık el bırakmıyor.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz ile teşkilat üyeleri, bugün Çorum Şehirler Arası Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek, otobüs firması personelleri, terminal çalışanları, esnaf ve yolcularla görüştüler. Sıcak ve samimi sohbetlerin gerçekleştirildiği ziyarette Arslan, seçmenlere İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in selamını ileterek, 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi için İYİ Parti’ye ve Meral Akşenere’e destek istedi.

16 yıllık AK Parti hükümeti boyunca Çorum’a bir hizmet yapılmadığını ifade eden Arslan, İYİ Parti’nin vatandaşların desteğiyle iktidar olacağını ve ülkeyi iyi insanlarla birlikte en iyi şekilde yöneteceklerini ve kalkındıracaklarını söyledi.

“Esnafımızın Yanındayız”
İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Av. Fatih Mehmet Arslan, her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek, 24 Haziran akşamı İYİ Parti’nin iktidar olması durumunda esnafı koruyup kollayacaklarını söyledi.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz ile partililer, Kamyoncular Garajı’nı ziyaret ederek, esnafla görüştüler.

İYİ Parti İl Teşkilatı ve Milletvekili Adayları, 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi kapsamında tempolu çalışmalarına devam ediyor.

Sahalardan çıkmayan, günün her saatini vatandaşların derdini dinlemeye ayıran Milletvekili Adayı Arslan, ziyarete gittiği her yerde olduğu gibi Kamyoncular Garajı’nda da esnafa kendilerinden taleplerini sordu.

Milletvekili Adayı Arslan, AK Parti iktidarının 16 yıldır yanlış politikalar uygulaması sonucu ekonominin tıkandığının altını çizerek, “Ülkemizde büyük bir ekonomik sorun ile karşı karşıyayız” dedi.

AK Parti’nin 16 yıl boyunca faizlerle ülkeyi yönettiğini, milleti kandırdığını ancak vatandaşların artık kendilerine inanmadığını vurgulayan Arslan, AK Parti’nin karşısında İYİ Parti’nin ve Meral Akşener’in olduğunu, seçmenlerin desteği ile de Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaya talip olduklarını ifade etti.

İYİ’ler Tokalaşmadık El Bırakmıyor
İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özaçmacı, İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz ile il teşkilat üyeleri, Sebze ve Meyve Hali esnafıyla buluştu.

Sıcak hava şartlarına rağmen yorulmak bilmeden, küçük büyük esnaf ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarla bir araya gelmek için sürekli çalışan İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özaçmacı, İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz ve beraberindekiler, gün içerisinde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret içerisinde Sebze ve Meyve Hali esnafını unutmadılar.

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in selamını vatandaşlara ileten partililer, esnafın halini hatrını sordu, sorunlarını dinledi.

Türkiye’yi ithal eden bir ülke yerine ihracatı artmış bir ülke haline getireceklerini dile getiren Milletvekili Adayı Arslan, “Ülkemizi Meral Akşener’in politikalarıyla yöneteceğiz” dedi.

24 Haziran’da İYİ Parti’nin iktidar olması ve Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması durumunda tarım alanında da önemli değişimler yapacaklarını ifade eden Arslan, ürün çeşitliliğinin ve kalitesinin artırılması, sulanabilir arazilerin su ile buluşturularak daha fazla verim alınmasını sağlayacaklarını belirtti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Belediye 60 Bin Çiçek Dağıtacak

Yeni Hayvan Pazarı 18 Haziran’da Açılıyor

Belediye, Kanalizasyon Çalışmalarını Sürdürüyor

Kapat