Heri Haber

Aras, Seçim Çalışmalarına Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret ediyor.

Aras, Seçim Çalışmalarına Başladı
16 Mayıs 2018 - 14:11 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret ediyor.

Ziyaret programı kapsamında Osmancık ve Mecitözü İlçelerine giden Milletvekili Aday Adayı Aras, parti teşkilatlarını ziyaret etti.

Ardından da ilçe halkını ziyaret eden Aras, vatandaşlara AK Parti ile MHP arasında oluşturulan “Cumhur İttifakı”nı anlatırken, 24 Haziran seçimlerinde de destek istedi.
Aras, “Cumhur İttifakı Türkiye’nin kader seçimlerine mührünü vurup desteğini aldığı millet iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbalini pırıl pırıl aydınlatacaktır” dedi.

Seçimlerde birinci hedeflerinin Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçmek olduğunu ve parti olarak bu konuda üstlendikleri sorumluluğun gereğini samimiyetle yerine getireceklerini söyleyen Aras, “İkinci stratejimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclis’inde sayısal ve siyasal ağırlık olarak çok güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlayacağız” ifadelerini dile getirdi.


Türk düşmanlarının 24 Haziran’da Türk Milletinin hükmünden kaçamayacağını savunan Aras, “Varsın onlar hülleyle hileyle kiraya vekiller versinler, imza topladık tantanasıyla oyalansınlar, Cumhur İttifakı ihanet kervanını Allah’ın izniyle ezip geçecektir. 24 Haziran’dan sonra; itibarlı istikbal, iradeli istiklal Cumhur İttifakıyla gelecektir.
Cumhur İttifakı’yla istikrar, irade, istikbal, itibar kazanacaktır.
24 Haziran’da aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi milletimiz tarafından tekraren oylanarak devreye alınacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi; İstikbal için Cumhur İttifakı, istiklal için Cumhur İttifakı, iradenin istikbali için Cumhur İttifakı, istikbalin istiklali için Cumhur İttifakı’na ant içmiş, karar ve söz vermiştir.
Cumhur İttifakı, Cumhuriyet’in ahlakı, milletin aklıdır.


Milliyetçi Hareket Partisi altında imzası olan, gerçekleşmesinde payı bulunan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi, ülkemizin istikrar içinde demokratik normalleşmeye kavuşabilmesi için her fedakarlığı yerine getirecektir” açıklamasında bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Belediye Otel Arsası Satıyor

Köylü Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Yürüdü 

Kaybolan Yaşlı Adam Ölü Bulundu

Kapat